İşbank Kredi Kartınız Varsa Faizsiz 3500 TL Hesabınıza Aktarılacak

İşbank Kredi Kartınız Varsa Faizsiz 3500 TL Hesabınıza Aktarılacak

İş Bankası çok fazla olmasa da zaman zaman müşterilerini memnun edecek bir takım kampanyalar sunmaktadır.

Bu kampanyalardan bir tanesi belki de en büyüğü son zamanlarda açıklanan kampanyadır. Kampanya ile birlikte faizsiz bir şekilde bankanın kredi kartına kullanmakta olan müşteriler 3500 TL'ye kadar hesaplarına çekmeleri mümkün. Ayrıca 18 taksite kadar ödeme imkanı bulunan bu miktara herhangi bir ekstra ödeme yapmanız da gerekmiyor. bu durumda kısa vadeli olarak veya uzun vadeli olarak almaları mümkün olacak. Bu karenin dışında birçok farklı kredi banka müşterilerine sunuluyor. uygun kredi faiz oranları ile birlikte banka müşterilerine oldukça cazip kredileri sunacak. Gerek 3500 TL faizsiz olarak verilmekte olan kredi gerekse düşük faizi olarak verilmekte olan krediler banka müşterilerinin hizmetinde.

11.jpg

Kampanya şartları neler

100.000 TL limit ne kadar kredi kartı bulunmakta olan İş Bankası müşterilerine 3500 TL faizsiz olarak alabilecekleri bir kredi tanımlaması yapıldı Kredi 18 ay vadeye kadar ödenebilecek herhangi bir ekstra ücret ve komisyon alınmayacak.

75.000 TL limitli kredi kartı bulunmakta olan İş Bankası müşterilerine 2500 TL faizsiz olarak alabilecekleri bir kredi tanımlaması yapıldı Kredi 12 ay vadeye kadar ödenebilecek herhangi bir ekstra ücret ve komisyon alınmayacak.

50.000 TL limit ile birlikte kredi kartı bulunmakta olan müşterilere 1750 TL faizsiz olarak alabilecekleri bir kredi tanımlaması yapıldı Kredi 12 ay vadeye kadar ödenebilecek herhangi bir ekstra ücret ve komisyon alınmayacak.

25.000 TL limit ne kadar kredi kartı bulunmakta olan İş Bankası müşterilerine 850 TL faizsiz olarak alabilecekleri bir kredi tanımlaması yapıldı Kredi 8 ay vadeye kadar ödenebilecek herhangi bir ekstra ücret ve komisyon alınmayacak.

15.000 TL limit bulunmakta olan İş Bankası müşterilerine 500 TL faizsiz olarak alabilecekleri bir kredi tanımlaması yapıldı Kredi 6 ay vadeye kadar ödenebilecek herhangi bir ekstra ücret ve komisyon alınmayacak.

0x0-isbasi-egitimde-gunde-10868-lira-odeme-1632714241361.jpg

Başvuru Nasıl Yapılır

Kredinin alınması için başvuru yapılmıyor. Kredi puanınızın ve diğer şartlarınızın olumlu olması durumunda banka sizinle iletişime geçiyor. Böylece istediğiniz ve hak ettiğiniz kredilerden birisini direk olarak hesaplarınıza aktarabiliyorsunuz. Uzun süreli olarak sunulmayacak olan bu fırsat bankanın müşterilerine küçük bir hediyesi olarak değerlendiriliyor.