Kamu bankaları Emekli ve tüm çalışanlara destek için 50.000 TL destek verecek. Vakıfbank,Halkbank ve Ziraat bankası ortak açıklama yaptı

Kamu bankaları Emekli ve tüm çalışanlara destek için 50.000 TL destek verecek. Vakıfbank,Halkbank ve Ziraat bankası ortak açıklama yaptı

Emekli ve çalışanlar için ekonomik destek sağlayabilecek 3 kamu bankası ortak anlaşma yaptı. Tüm Emekli ve çalışanlara 50 bin tl destek verecek.

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank yapmış olduğu açıklamalara göre 50.000 TL nakit destek kampanyası yapacağını duyurdu. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank’dan alacağınız nakit destek kredisi ile hızlıca nakit kredinizi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası yaptığı bu kampanya ile 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli taksitle kredi imkanından faydalanabilecek. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank tarafından verilecek olan bu krediler ihtiyacı olan ve borç kapatma kredisi isteyen vatandaşlara verilecek.

50.000 TL nakit, 36 ay vade imkânı ve 90 gün ertelemeli ihtiyaç veya borç kapatma kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar banka şubelerinden veya başvuru formlarını doldurarak başvuruda bulunabilirler. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar T.C kimlik numaraları üzerinden kredi alıp alamayacaklarını sorgulayabilirler. Kredi onayı alırlarsa krediyi aynı gün içinde kullanabilecekler.

headline.jpg

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası tarafından yapılan bu kampanya, emekli veya devlet memuru olan vatandaşlar, daha önce bu bankadan kredi almışlarsa 50.000 TL kredi için onay alabilecekler. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bankanın internet sitesi veya internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunabilirler. Dilerseniz bankanın en yakın şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizle birlikte başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank

Kredi almak isteyen vatandaşlar, Vakıfbank üzerinden işlem yapabilir veya ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Vakıfbank bu kampanya ile emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişilere 50.000 TL kredi onayı verebilecek. En yakın banka şubesine giderek veya bankanın mobil bankacılığı uygulamasından istediğiniz zaman başvuruda bulunabilirsiniz.

Halkbank

50.000 TL’ ye kadar olan kampanyaya katılan bir diğer banka Halk bankasıdır. İhtiyaç veya borç kapatma kredisi olarak 36 ay vadeli işlemlerde bulunabilecek. En yakın banka şubesine giderek dilediğiniz zaman başvuruda bulunabilirsiniz. Banka resmî web sitesinden güncel faiz oranını öğrenerek kredi hakkında bilgi alabilirsiniz. Banka şubesinden de başvuruda bulunabilirsiniz.