Kefilsiz, senetsiz 40 bin liralık kredi veriliyor

Kefilsiz, senetsiz 40 bin liralık kredi veriliyor

Gelen son dakika bilgilerine göre, ING Bank tarafından başlatılan 40 bin liralık kredi kampanyası tam gaz devam ediyor. Birkaç dakikada başvuru yapabileceğini ve hemen kredinizi alabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın. İşte tüm detaylar.

Kimlik ibraz etmeden, herhangi bir şarta bağlı kalmadan veya kefil bulma sorunu yaşamadan 40 bin liraya kadar kredi kullanabileceğini ifade eden haberlere medyada geniş yer buldu. Bankaların müşterilerine sundukları çeşitli kolaylıklar arasında yer alan, kredi kampanyalarıyla ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

ING Banka aracılığıyla alacağınız kredilerden birisi de 40 bin liraya kadar veriliyor. Üstelik hiçbir şart olmaksızın ve kefil aranmaksızın alabileceğin krediler hakkında bilgileri de eksiksiz olarak elde edebilirsiniz. Şartlarınızın da uygun olması durumunda başvurularınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün.

haber-ay-kopyasi-1280-x-720-px-25.jpg

ING Bank kendi bünyesinde vereceği krediyi, diğer bankaların kampanyalarıyla karşılaştırdığınız son derece uygun ve iyi olduğunu görebilmeniz mümkün. Uygun faiz oranları ve uzun vadeyle ödeyebilmenizde oldukça kolay oluyor. Bankanın sizlere sunacağı hizmetlerden faydalanabilmeniz için ihtiyaç kredinizi dilediğiniz tutarlarda alabilmek için şartlarınızın uygun olması yeterli.

haber-ay-kopyasi-1280-x-720-px-24.jpg​​​​​​​

Anında Onaylanan 40 Bin Lira Kredi Başvurusu

Bankanın resmi web adresi üzerinden yapılan incelemeleri gerçekleştirebilir ve başvuru formuna doğrudan ulaşabilirsiniz. Gireceğiniz bilgileri eksiksiz ve doğru girmeniz gerektiğini unutmamakta fayda var. Kredi sicil notunuzun belirli bir seviyenin üzerinde olması durumunda da hemen başvuru yapabilirsiniz.

haber-ay-kopyasi-1280-x-720-px-26.jpg​​​​​​​

Mobil bankacılık üzerinden de birkaç dakika başvuruyu yapabileceğiniz unutmamakta fayda var. Bunların yanı sıra doğrudan şubeye gidebilir ve müşteri hizmetlerini de arayarak, başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkün.