Kimliği İle Türk Telekom Mağazalarına Giden Emekliye…

Kimliği İle Türk Telekom Mağazalarına Giden Emekliye…

Emekli vatandaşlara yönelik kampanyalara Türk Telekom’da katıldı. Ziraat Bankası ve Türk Telekom iş birliği ile avantajlı fiyatlar Türk Telekom mağazalarında emekli vatandaşları bekliyor. İşte detaylar…

Ziraat Bankası’ndan maaş müşterisi olan emekliler Türk Telekom’da da kazanmaya devam ediyor. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, bankadan maaş alan emekliler Türk Telekom’dan yurt içinde kullanabilecekleri, her yöne 750 DK, 750 SMS ve 5 GB cep tarifesine yalnızca 25 TL’ye sahip olabilecek. Bunun yanı sıra Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma hakkı elde edecek.

KİMLİĞİNİZLE TÜRK TELEKOM BAYİSİNE BAŞVURUN

Kampanyadan yararlanmak için kimliğinizle birlikte size en yakın Türk Telekom bayisine başvurmanız yeterli! Bankamız maaş müşterisi olduğunuza ilişkin kontroller yapıldıktan sonra size özel tarifeden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

​​710511-1557829175.jpg710511-1557829175-001.jpg
Kampanya Koşulları:
Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası’nı yazıp Türk Telekom’a ait 5555’e SMS göndermeleri veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.
Ziraat Emekli tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacaktır. Tarife yeni hat tesisi numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 30,60 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 44,88 TL’dir. Kampanya kapsamında aylık sabit tarife ücretleri üzerinden aylık 5,6 TL indirim uygulanacaktır.


Tarifeye 29.03.2021 tarihi öncesi yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla kayıt yapan ve 12 ay boyunca Türk Telekom Ziraat Emekli faturalı mobil tarifesinde kalmayı taahhüt veren Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan TC kimlik numaraları ile kayıt yapan aboneler tarifeden 25,50 TL’den yararlanacaktır.


Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Türk Telekom tarifelerinden geçiş yoluyla Ziraat Emekli tarifesine gelen müşteriler, SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda Ziraat Emekli tarifesi için 25 TL’den ücretlendirilecektir. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin ise 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesi için 39,78 TL’den ücretlendirilecektir.


Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan aynı T.C. kimlik numarası yeni hat tesisiyle Türk Telekom’a numara taşıyarak veya Türk Telekomlu faturasız hatlardan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 3 müşteri, Türk Telekomlu faturalı hattan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 1 müşteri Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’ndan faydalanabilecektir. Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’na katılan müşterilerimiz, 12 ay boyunca ilgili faturalı tarifede kalacaklarına dair taahhüt vermiş olurlar.
Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.


Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. 12. ayın sonunda müşterinin tekrar taahhüt vermesi ve emekli maaş ödemesini halen Ziraat Bankası’ndan alıyor olması halinde kampanya devam edecektir.

v1l8tst9s0-yqekxpihx6g.jpg
Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan Türk Telekom dışında başka bir operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içindeki tüm faydalar bittiyse ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin tamamı, bitmediyse tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı oranında kampanya indirimi yansıtılacaktır.
Ziraat Bankası ve Türk Telekom, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, hayata geçirdiği yeni uygulamaları ile emekli vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Emekli maaş müşterileri Türk Telekom üzerinden uygun fiyatla cep tarifesi satın alarak, bütçesine olumlu katkıda bulunuyor.