Kredi faiz oranlarında belirtilmiş olan miktarlardan sonra oluşan rekabet arsa çıkmış durumda. Neredeyse tüm bankalar...

Kredi faiz oranlarında belirtilmiş olan miktarlardan sonra oluşan rekabet arsa çıkmış durumda. Neredeyse tüm bankalar...

Güncellenmiş olan kredi faiz oranlarında son dakika gelişmeleri birçok vatandaş tarafından çok fazla şekilde takibi yapılmakta.

Temmuz ayının ortalarında olduğumuz şu zamanlarda bankalar bünyesinde yapılan faiz oranlarında değişikliğe gidilirken bazı bankalar ise bu oranlarda hiçbir değişiklik yapmadı. Hayatımızda birçok alanda kullanmak üzere çekeceğimiz olan krediler kapsamında bankalar bünyesinde en güncel tekliflerden haberdar olarak ona göre karar vermek istiyoruz. Taşıt kredileri konut kredileri ve ihtiyaç kredileri kapsamındaki faiz oranlarının son durumları merakla araştırılmaktadır.

Kredi faiz oranlarında oluşan değişikliklerle rekabet de arsa çıkmış durumda neredeyse Birçok banka internet siteleri aracılığı ile belirlemiş oldukları faiz oranlarında birkaç takım değişiklikler yapmış durumda. Ev kredisi ya da otomobil almak isteyen vatandaşlar en uygun kredi faiz miktarlarını da çok yakından takip ediyor. Ihtiyaç kredisi taşıt kredisi ve konut kredisinde ki belirlenmiş olan faiz oranlarında da değişiklikler gösterilmiş durumda. Bankalardan kredi kullanmak isteyen pek çok vatandaş güncellenmiş olan faiz oranlarını da çok yakın şekilde takibini yapmakta. Temmuz ayının ortalarına geldiğimiz günlerde değişikliklere uğrayan kredi oranlarının da ne kadar olduğu hakkında da araştırmalar vatandaşlar tarafından devam ediyor bankalar güncelleştirilmiş olduğu faiz oranlarını ardı ardına duyurdu.

İş Bankası

İş Bankası bünyesinde verilecek olan ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.65 şeklinde, taşıt kredisi faiz oranı 1.65 ve belirlenmiş olan konut kredisi faiz oranı ise 1.41 olarak duyuruldu.

Halkbank

Halkbank bünyesinde verilecek olan ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.63 olarak, taşıt kredisi faiz oranı 1.54 ve konut kredisi faiz oranı ise 1.38 şeklinde güncellendi.

Garanti BBVA

Garanti bbva bünyesinde belirlenmiş olan faiz oranları ihtiyaç kredisi kapsamında 1,84 ve 1,69 faiz oranları arasında değişiklik göstermekte. Taşıt kredisinde de 1.72 ve 1,69 faiz oranları arasında değişiklik göstermekte bununla beraber konut kredisinde ki belirlenme falan faiz oranı ise 1.42’den başlayıp 1.75’e kadar ulaşmakta. Bu oranlar çekeceğiniz olan kredinin miktarına ve vadesine göre değişiklikler göstermektedir.

ING Bank

ING Bank bünyesine belirlenmiş olan tüketici kredisi faiz oranı 1,54 taşıt kredisi faiz oranı 1,64 konut kredisi faiz oranı ise 1,64 şeklinde güncellenmiştir

Yapı Kredi

Belirlenmiş olan ihtiyaç kredisi 2,23 ve 1.79 faiz oranları arasındadır taşıt kredisi ise araca göre farklılıklar göstermektedir ve konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1.37 şeklinde belirlenmiştir