Maaşlara ek 3 bin lira verilecek

Maaşlara ek 3 bin lira verilecek

Milyonlarca emeklinin gözü kulağı bu haberde. Bankalar emekli yurttaşlara belirli koşullar dahilinde promosyon ödemesi yapmaktadır. Promosyon ödemesi miktar emekli yurttaşlar tarafından da yakından takip edilmekte. İşte tüm detaylar.

Şekerbank tarafından nakit promosyon kampanyasına ilişkin olarak duyuru gerçekleştirildi. Banka maaşını kendi bünyesine taşıyan emeklilere tam 3 bin liraya kadar ödeme yapacak. Ödemeler, maaş miktarlarına göre değişebilecek. Bu kapsamı çerçevesinde 2,500 TL ve üzeri maaş alan müşterilere 2.700 TL promosyon kazanma fırsatı sağlandı. Bunların yanı sıra Şeker Bonus kredi kartından 3.500 TL harcama yapmaları durumunda da 300 TL tutarında Bonus kazanılabilecek.

MAAŞ MİKTARINA GÖRE ÖDEME YAPILACAK

Maaş aralıklarına göre, 0-1.499 TL aralığında maaş alan müşterilere 1.200 TL, 1.500 TL-2.499 TL aralığında maaş alan müşterilere 1.950 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaş alan müşterilere ise 2.700 TL promosyon kazanma imkânı sunuldu.

Şekerbank, emekli maaşını bankaya ilk kez taşıyan müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını Tamamlayan Hesap ile %0 faizle masrafsız olarak karşılıyor. Maaş aralıklarına göre 2.700 TL’ye varan promosyon imkanından yaralanabilen Şekerbank emekli maaş müşterileri, Şeker Bonus kredi kartından 3.500 TL harcama yapmaları halinde de 300 TL tutarında Bonus kazanabiliyor.

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, “Emekli müşterilerimizi tüm işlemlerde öncelikli hizmet veriyoruz. Ayrıca müşterilerimiz internet ve mobil şube aracılığıyla yapacakları tüm havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorlar. 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşan emekli müşterilerimizin, sağlık sorunları bulunması ve geçerli sağlık raporunu göstermeleri halinde de maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz” dedi.