Nakit Sıkıntısı Çekene Belgesiz Kredi İmkanı!

Nakit Sıkıntısı Çekene Belgesiz Kredi İmkanı!

Bankaların güncel faiz oranları kredi kullanmak isteyenler tarafından araştırılıyor. Nakit sıkıntısı çeken ve belgesiz bir şekilde kredi kullanmak isteyenler için bazı bankalar belgesiz nakit desteği sunuyor.

Bankalar tarafından belgesiz bir şekilde sunulan kredilere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Özellikle çiftçiler, serbest meslek sahipleri ve ev hanımları belgesiz sunulan kredilerin faiz oranlarını araştırıyor. Kredi kullanmak isteyenler için bankaların güncel faiz oranları şu şekilde:

emeklilik-ucret-yuz-binlerce-calisan-bunu-bekl-5085962.jpg

Akbank: Banka mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılan kredi başvurularını kabul ediyor. Bunun yanı sıra Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Kredi notu yüksek olan kişiler belgesiz bir şekilde 40.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir.

Garanti Bankası: Banka yeni başlatmış olduğu kampanya ile belgesiz kredi desteği sağlıyor. ‘Garanti Bankası İlk Kredim’ adı verilen kampanya kapsamında 10.000 TL’lik kredi paketi 36 ay vade süresi ile belgesiz bir şekilde kullanılabiliyor. Banka tarafından sunulan krediden yararlanmak isteyenlerin kredi puanlarının yüksek, sicillerinin ise temiz olması gerekmektedir. Aynı zamanda hali hazırda ödediği bir kredi borcunun bulunmaması gerekiyor.

Garanti Bankası tarafından sunulan krediye bankanın resmi internet sitesi, mobil şubesi ve 444 0 335 numaralı hattan başvuru yapılabiliyor.

TEB: TEB, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojinin tüm imkanlarından yararlanıyor. Nakit ihtiyaçları için kredi başvurusu CEPTETEB uygulaması ile sadece birkaç saniye uzaklıkta. Banka online başvuru sistemi ile kredi başvurusu yapan kişiye olumlu veya olumsuz olarak dakikalar içinde geri dönüş sağlıyor. Kredi puanı yüksek olan kişilerin başvuruları dakikalar içinde kabul ediliyor ve talep etmiş olduğu tutar anında hesaba aktarılıyor.

İş Bankası: Kredi kullanmak İş Bankası ile artık çok daha kolay bir hale geliyor. İhtiyaç kredisi başvuruları SMS ile yapılabiliyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişi aralarında bir boşluk bırakarak NAKİT, T.C. Kimlik Numarası, Kredi Miktarı, Aylık Gelir, bilgilerini 4402’ye SMS göndererek başvuru işlemini gerçekleştirmiş olur.

Örnek: NAKİT, 12345678912, 10.000, 4.000

Hangi Bankalar SMS İle Kredi Veriyor?

Pek çok banka SMS ile kredi vermektedir. İşte o bankalar:

Denizbank SMS Hattı: 3280

HSBC SMS Hattı: 4477

Halkbank SMS Hattı: 3452

QNB Finansbank SMS Hattı: 5030

Fibabank SMS Hattı: 3422

AktifBank SMS Hattı: 3050

emeklilik-ucret-yuz-binlerce-calisan-bunu-bekl-5085963.jpg

SMS İle Ne Kadar Kredi Alınabilir?

Bankalar tarafında SMS başvurusu ile verilen kredi miktarında kişinin kredi limitleri belirleyici bir etkendir. Kimi bankalar SMS başvurusuna verilen onayı ön onay olarak kabul ederken, kimi bankalar kişinin kredi notuna göre direkt kabul veya ret edebilmektedir. Bankaların SMS ile kredi limiti 5.000 TL ile 60.000 TL arasındadır.