Odeabank Müşterisi ol 45 Bin Limitli Kredi Kartı Senin Olsun

Odeabank Müşterisi ol 45 Bin Limitli Kredi Kartı Senin Olsun

Odeabank Müşterisi Ol 45 Bin Limitli Kredi Kartı Senin Olsun kampanyası kendisine hayran bırakacak cinsten bir kampanya.

Odeabank Müşterisi Ol 45 Bin Limitli Kredi Kartı Senin Olsun kampanyası kendisine hayran bırakacak cinsten bir kampanya. Banka müşteri sayısını artırmak için yoğun bir çalışma sergiliyor. Yapılan reklamlar ile birlikte ayrıca müşterilere farklı bir takım açıklamalar ile birlikte imkanlar sunuluyor. Bunlardan birisi de bankaya yeni müşteri olanlara yapılan açıklama. Bankaya yeni müşteri olanlara 45 bin TKL limitli bir kredi kartı verileceği bilgisi bulunuyor. En üst limit olarak bu limit uygulanacak. KKB puanını göre bu durum değişiklik gösterecek. Odeabank Müşterisi Ol 45 Bin Limitli Kredi Kartı Senin Olsun kampanya detaylarının iyi okunması gerekiyor.

Kampanya detayları

3 bin TL aylık geliri bulunan sigortası bulunmakta olan vatandaşların yeni müşteri olarak gelmeleri durumunda alabilecekleri kredi kartı limiti 5 bin TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

5 bin lira aylık geliri bulunan sigortası bulunmakta olan vatandaşların yeni müşteri olarak gelmeleri durumunda alabilecekleri kredi kartı limiti 10 bin TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

8 bin TL aylık geliri bulunan sigortası bulunmakta olan vatandaşların yeni müşteri olarak gelmeleri durumunda alabilecekleri kredi kartı limiti 15 bin TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

10 bin lira aylık geliri bulunan sigortası bulunmakta olan vatandaşların yeni müşteri olarak gelmeleri durumunda alabilecekleri kredi kartı limiti 20 bin TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

13 bin TL aylık geliri bulunan sigortası bulunmakta olan vatandaşların yeni müşteri olarak gelmeleri durumunda alabilecekleri kredi kartı limiti 25 bin TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

20 bin lira aylık geliri bulunan sigortası bulunmakta olan vatandaşların yeni müşteri olarak gelmeleri durumunda alabilecekleri kredi kartı limiti 30 bin TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

25 bin TL aylık geliri bulunan sigortası bulunmakta olan vatandaşların yeni müşteri olarak gelmeleri durumunda alabilecekleri kredi kartı limiti 40 bin TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

30 bin lira aylık geliri bulunan sigortası bulunmakta olan vatandaşların yeni müşteri olarak gelmeleri durumunda alabilecekleri kredi kartı limiti 45 bin TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Nasıl Başvuru Yaparım

Bankaya direk giderek konu ile ilgili başvurunuzu yapabilirsiniz. KKB puanı bu noktada önem arz etmektedir. Puanı kredi veya kredi kartı amaya yeterli olmayan kişiler bu krediye başvuru yapamazlar. Ayrıca internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.