Odeabank Müşterisi Olmayanlara Büyük Müjde 25000 Tl Kredi 0.65 Kredi Faizi İle

Odeabank Müşterisi Olmayanlara Büyük Müjde 25000 Tl Kredi 0.65 Kredi Faizi İle

Bankalar müşteri çekebilmek adına birçok reklam kampanyası başlatmış bulunuyor. Bilindiği üzere Uzun yıllardan beri reklam kampanyalarını en eğlenceli olanları ve en uzun olanları bankaların yapmış oldukları reklam kampanyalarıdır.

Bunun sebebi bankaların oldukça büyük kazançlarının olması ve kâr oranlarının son derece yüksek olmaktadır. Bankalar son zamanlarda farklı bir kampanya anlayışı içerisine girmiş bulunmasından dolayı reklam filmlerinde kısalma oldu ve faiz oranlarında verse oldukça büyük bir düşüş gözlemlendi. Yani yüksek maliyetler içermekte olan Reklamların yerine bankalar müşterilerine düşük faizli kredi vererek daha büyük ve kapsamlı bir reklam kampanyası oluşturduklarını düşünmekte ve aynı zamanda da birçok vatandaşın ihtiyacını daha düşük koşullarda ve imkanlar da sağladığını görmektedir.

odeabank.jpg

25000 TL faizsiz

Banka tarafından kurulmuş olan 25000 TL'lik bu imkan da daha önceden Odeabank müşterisi bulunmayan vatandaşlara hesap açmaları durumunda veya herhangi bir ürünü almaları durumunda bu krediyi şartlara uygun olması halinde alabilecekleri bilgisi iletildi. 25000 TL'lik bir miktarı 36 ay vadeli bir şekilde 0.65 faiz oranıyla almanın yolu direkt olarak odaya banka giderek yeni müşteri olmak istediğinizi belirtmeniz ve bir hesap açmanız veya bir kredi kartı başvurusu yapmanız veya bireysel emeklilik gibi bir hizmeti bir olmanızdan geçmektedir. Böylelikle banka sizleri oldukça cazip imkanlardan faydalanmanız için birçok imkanı kapınıza serecek. Birçok yeniliği bir arada bulundurması olan Odeabank 0.65 faiz oranına kredisini 25000 TL limiti kadar 36 ay vadeli bir şekilde yeni müşterilerine sunmak için sabırsızlanıyor.

Eski müşterilere kampanya

Yeni müşterilere oldukça cazip kampanya sunulmakta olan odaya bankasının eski müşteri de bu konu ile ilgili bir takım şikayetlerini dile getiriyorlar. Konu ile ilgili daha önce müşteri olmanın bir suç olmadığını ve bu konu ile ilgili bankanın kendilerine daha cazip ve daha iyi bir imkanı sunmaları gerektiğini ve bu konu ile ilgili bankadan bir adım beklediklerini dile getiren Odeabank müşterileri bu konu ile ilgili yakın zaman içerisinde bir müjde alacak.

4.jpg

Banka yeni müşterilere 25 bin TL'ye sıfır 65 faiz oranı ile 36 ay vadeli bir şekilde sunacağını belirtmesinin akabinde kamuoyu içerisinde yapılan konuşmalara göre eski müşterilere yakın bir zaman içerisinde 35000 TL'yi 0.45 faiz oranıyla 36 ay vadeli bir şekilde sunmayı planlayan banka böylelikle eski müşterilerinin gönlünü kazanmış olacak.

Kredinin şart ve koşulları neler

Her Kredi de olduğu gibi bu Kredi de birtakım şart ve koşullar bulunmaktadır. Kredinin şart ve koşullar arasında ilk olarak bu bankaya daha önce herhangi bir işlem yapmamış ve herhangi bir hesabı bulunmayan bireysel emekliliği bulunmayan veya kredi kartı bulunmayan vatandaşların Bu hizmetten bir tanesine başvurmaları ve olumlu karşılanması neticesinde bu krediyi alma şartı sunuluyor.

İkinci şartı olarak 18 yaşın üzerinde olunması gerekmektedir. Yani Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan vatandaşların 18 yaşında tamamlanması durumunda bu krediye başvurdukları zaman bu krediye alabilecekleri belirtildi. Üçüncü bir şart olarak sigortalı olarak çalışmakta olan vatandaşlarımız krediyi alabilecekleri ve bu konu ile ilgili ödemelerini gerçekleştirebilecekleri ne dair bir bordronun sunulması ve bu bordro neticesinde vatandaşların krediyi alabilecekleri bilgisi iletildi.

Yapılan başvuru neticesinde banka kriterleri dikkate alarak başvurularını ne şekilde olumlu veya olumsuz karşılanacağı ile ilgili bir değerlendirme yapıyor ve vatandaşlara bu Krediyi alıp alamayacaklar ile ilgili detaylı bir açıklama sunuyor.

odea.jpg

Krediye al 3 ay sonra öde

Kredinin kullanılması ile birlikte bir değişik cazip bir imkan da gene banka tarafından sunulmuş bulunuyor. Kredi 36 ay bir şekilde vadeli bir şekilde almakta olan vatandaşlar kelimeleri durumunda 3 ay gibi önemli bir miktarda erteleme yapma imkanları da ayrıca vatandaşlara sunuluş bulunuyor. Böylece bugün kredinin onaylanması ile birlikte hemen bir sonraki ödeme yapmanıza gerek bulunmuyor. 3 ay gibi önemli bir dönem içerisinde borçların ödenmesine gerek bulunmuyor ve 3 ay sonrasında ilk taksit ödemesi başlayıp 33 ay boyunca devam ediyor