Odeabank Yeni Müşterilere 7 Bin TL Krediyi 0,39 Faizle Verecek!

Odeabank Yeni Müşterilere 7 Bin TL Krediyi 0,39 Faizle Verecek!

Ülkemizde hizmet vermekte olan ve müşterilerine zaman zaman ekstra güzellikler yapmaya başaran bankalardan bir tanesi de Odeabank'tır.

Banka müşterilerini yeniden memnun etmek için 7.000 TL'ye kadar olan krediyi 36 ay vade ile birlikte 0.39 faizle sunacağını açıkladı. Açıklama yapılması ile birlikte vatandaşlar arasında daha büyük bankaların yapması gerektiği düşünülen bu kampanyanın Odeabank tarafından yapılmasından dolayı büyük bir memnuniyet olduğunu ve bu bankanın yakın zaman içerisinde Türkiye'nin en büyük bankalarından bir tanesi olarak görmek istediklerini belirtmeleri ile birlikte oldukça güzel anlar yaşandı.

0x0-1632033113234.jpg

Bankaya yeni müşteri olmak kaydı ile bu krediyi almak mümkün olacak. Bankanın şehrinizde bulunması durumunda direkt olarak banka şubelerine giderek yeni müşteri olmak istediğiniz ile ilgili form doldurulması ve size açılacak hesap ile birlikte bu kredinin kullanılması mümkün olacak. Şehrinizde Odeabank bulunmaması durumunda internet üzerinden şubelere başvurarak hesap açtırmak mümkün olacak.

Kimler 7 bin TL faizsiz kredi alabilecek

Kredi notu bu noktada oldukça önemli bir husus 1800 üzeri kredi puanı bulunan vatandaşlara 7000 TL'lik faizsiz olarak ödenmekte olan kredi direkt olarak 36 ay vadeli olarak sunulacak.

1500 ve üzeri kredi notu bulunmakta olan vatandaşlara bu miktar 5000 TL olarak güncelleme yapılacak aynı zamanda vardı sayısı ise bu noktada 24 ay olarak belirlenmiş durumda

1300 üzerinde kredi notunun bulunması durumunda ise bu miktar tarafınıza 3000 TL olarak aktarılacak ve bunun için sizden bir ekstra 250 TL'lik kredi tahsis ücreti talep edilecek aynı zamanda bir kefil getirme şartı bulunmaktadır.

Kredi notunuzun 1100 ve üzeri olması durumunda ise tarafınıza 1500 TL'lik bir faizsiz ödeme sağlanacaktır. Bunun için sigortalı olma şartı ve ayrıca 2 kefil getirme şartı banka tarafından talep edilmektedir.

0x0-1632033114268.jpg

Başvurum reddedildi

Bankaya başvuru yapılması ile birlikte kısa süreli bir değerlendirme aşaması başlamaktadır. Bu değerlendirme aşamasının akabinde kredi talebiniz red edilebilir. Bu gibi durumlarda bankaya itiraz etmek gibi bir durumun söz konusu olamaz. Banka kampanya şartlarını istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Aynı zamanda şubeler aracılığıyla istediği müşteriye kredi verme veya vermeme gibidir hakkı bulunmaktadır. Krediye başvuru sadece yeni müşteriler için geçerlidir. Eski müşterilerin başvurusu alınmamaktadır.