Para Kazandıran En İlginç 5 Uygulama

Para Kazandıran En İlginç 5 Uygulama

Günümüzde para kazandıran uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor. Bunlardan en ilginç olan birkaç tanesini sizler için derledik. Gelin şimdi para kazandıran en ilginç uygulamalara bir göz atalım.

Günümüzde para kazandıran uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor. Bunlardan en ilginç olan birkaç tanesini sizler için derledik. Gelin şimdi para kazandıran en ilginç uygulamalara bir göz atalım.

Field Agent

Çevirdiğimizde, “Saha Ajanı” olarak karşımıza çıkan bu uygulama, çeşitli mağaza müşterisi gibi mağazaya gidip gözlem yapıp bu eğlemleriniz ile para kazanıyorsunuz. Mağazalardaki ürünlerin fiyatlarını kontrol ediyor, mağaza konsepti konusunda fotoğraflar çekiyor, mağaza ürünlerinin yerleşim düzenlerini tarif ediyorsunuz.

para-kazandiran-uygulamalar-777x400-1.jpg

Bu gibi görevlerden kazanabileceğiniz paralar da Dwolla hesabı aracılığıyla EFT ile hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Son dönemlerde mağazalar, bunları kendi denetçilerine yaptırmaktan çok müşterilerine bu imkanı sunarak onların gözünden eksiklerini ya da geliştirilmesi gereken yönleri görmeyi tercih ediyor. Bu uygulama da tam olarak bunu yapabilme imkanını sunuyor.

Ebates

Ebates uygulaması, hem ilginç hem de kullanımı zaten normal yaşantınızda otomatik olarak size para kazandırma olanağına sahip. Online mağazalar Ebates’e müşteri gönderme durumuyla uygulamaya ödeme yapıyor. Ebates de bu ödeme karşılığında sizinle belli oranda bir paylaşım sağlıyor.

Dosh

Dosh uygulaması bir para iade uygulaması olarak düşünülebilir. Kredi kartınızı Dosh uygulamasına bağlayarak kredi kartınız üzerinden yaptığınız alışverişlerle para kazanma imkanına ulaşıyorsunuz. Bir farklı deyişle pasif gelir kazanabilme imkanı elde ediyorsunuz.

Ibotta

Ibotta uygulamasının çalışma şekli şu; uygulamayı telefonunuza indiriyorsunuz. Satın almayı düşündüğünüz ürünleri bu uygulama üzerine sabitliyorsunuz. Sonrasında normal hayatınızda bu ürünleri satın alıp fişini ve faturasını fotoğraf çekerek uygulamaya gönderiyorsunuz. Bu şekilde belirli oranlarda bir para iadesi alma hakkına erişiyorsunuz. Paranız yaklaşık 2 gün içerisinde hesabınıza geri dönüyor.

para-kazandiran-mobil-uygulamalar.jpg

Acorns

Acorn çok düşük ölçeklerde yatırım yaparak para kazanabileceğiniz bir uygulama. Örnek verecek olursak, bir ürün alıp 99,60 lira ödediniz. Acorns uygulaması bu miktar için en yakın tam sayıya yuvarlıyor. Bu örnekle 100 e tamamlanıyor ve 40 kuruş ile sizin için yatırım yapıyor. Bunun için kredi kartınızı Acorn’a kaydetmeniz yeterlidir.

Uygulamanın ilginç özelliklerinden biri ise, sizin bu uygulamayı kullandığınızı unutmanız halinde uygulama otomatik olarak 50 lira hesabınıza ekleyebiliyor.