PTT bu sabah yeni kredi açıklaması yaptı! 18 yaş üstünde olanlara anında 10000 TL kredi verilecek

PTT bu sabah yeni kredi açıklaması yaptı! 18 yaş üstünde olanlara anında 10000 TL kredi verilecek

Ptt Bu Sabah Açıkladığı Haberde Başvuran Herkese 10.000 Lira Vereceğiniz Duyurdu

Bu sabah yapılan açıklamaya göre PTT üzerinden yapılan açıklama sonrasında PTT, kredi notu düşük olan vatandaşlara 10000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Ptt, son zamanlarda vatandaşlara kredi notu düşük olması durumunda acil ihtiyaç kredileri vermeye devam ediyor. Kredi kullanacak olan kişilerin artık yeni bir adresi olan PTT Aktif Bank aracılığı ile vatandaşlara düşük faiz oranları ile uygun vadeler ile kredi kullandırıyor.

Bireysel ihtiyaç kredisi olarak alabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler, özellikle acil para ihtiyacı olan kişiler. Sizlerde acil nakit sıkıntısı yaşıyorsanız, PTT üzerinden PTT şubelerine gitmeden kredi başvurusunu SMS ile yapabiliyorsunuz. Ptt yapmış olduğu bu kampanyada aracı olarak banka kullanmaktadır. Ptt aracı olarak kullanmış olduğu banka ise aktif Bank olmaktadır. Aktif Bank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru sonucunu 10 dakika içerisinde cep telefonlarına gelen mesaj ile öğrenebilirler. Aktif Bank kredi başvurusunda bulunan kişilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yaparak, hemen sonucunu göndermektedir.

SMS ile Başvuru

Ptt Aktif Bank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapacak olan kişiler için en kolay yöntemlerden birtanesi cep telefonunuz üzerinden atacağınız mesaj ile kredi başvurusu yöntemidir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek buraya, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına gönderebilir. Bu şekilde yapmış olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere sonuç gelir ve kredi sonucu, nekadar olursa okadar krediyi, PTT gişelerin üzerinden kullanırsınız.

PTT Emekli Kredisi

Ptt ayrıca emekli olan vatandaşlara da Emekli Kredisi vermektedir. Ptt üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, emekli maaşınız üzerinden 80000 TL'ye kadar 36 ay vadeli hem ihtiyaç hem de borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, 80000 TL'ye kadar almış oldukları emekli kredilerinde diğer bankadaki sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatabiliyor. Size en yakın PTT şubesine giderek hemen emekli maaşınız ile birlikte kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.