QNB Finansbank’tan Görülmemiş Faiz Oranı İle Kredi!

QNB Finansbank’tan Görülmemiş Faiz Oranı İle Kredi!

Vatandaşların artan ihtiyaçlarının karşılanması konusunda bankalar yeni kredi paketleri duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda QNB Finansbank, oldukça uygun faiz oranları üzerinden kredi sunacağını açıkladı.

Hayat pahalılığından dolayı vatandaşların harcamaları katlanamaya devam ediyor. Başta temel gıda ürünleri olmak üzere pek çok ürüne neredeyse her ay zam geliyor. Özellikle asgari ücret ve daha düşük ücretle çalışmak zorunda olan vatandaşlar geçimlerini sağlama konusunda oldukça zorlanıyor. Maddi anlamda zorluk çeken vatandaşların yardımına bankalar koşuyor. Uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredileri vatandaşların kullanımına sunuluyor. Bu paketlerle acil ihtiyaçlar karşılanabiliyor ve geri ödemesi rahat bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

adsiz-tasarim.jpg

Düşük Faiz Oranı İle Kredi

QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen kredi paketinin faiz oranı yüzde 1.36 olarak açıklandı. Ancak bu faiz oranı QNB Finansbank’ın yeni müşterilerine özel oran, bunun yanı sıra müşterinin kredi puanına göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Banka başvuru işlemleri için pek çok alternatif yol sunmaktadır. Bunların en başında QNB Finansbank Şubeleri gelmektedir.

Şubelerin yanı sıra; 0 850 222 0 900 numaralı Çağrı Hattı, QNB Finansbank İnternet Şubesi, QNB Mobil Uygulaması üzerinden de krediye başvuru işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Banka tarafından başvuru sırasında;

  • Başvuru Formu,
  • Nüfus Cüzdanı,
  • Son 3 aya ait Elektrik, Doğalgaz, Su faturalarından bir tanesi,
  • Gelir Belgesi,

talep edilebilmektedir. Herhangi bir zaman kaybı yaşamamak adına bu belgelerle başvuruya gidilmesi daha yararlı olacaktır.

Ne Kadar Kredi Kullanılabilir?

Başvuru yapılan platforma göre QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu kredi miktarı değişmektedir. 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri için QNB Mobil, QNB İnternet Şubesi, Çağrı Merkezi ve Web Sitesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

50.000 TL üzerindeki kredi başvuruları QNB Finansbank Şubelerinden gerçekleştirilebilmektedir.

dsfs.jpg

Geri Ödeme Planı

QNB Finansbank, yüzde 1.36 faiz oranı üzerinden kredi desteği sağlıyor. Kredinin geri ödemesi, her ay eşit taksit ödemeli ve esnek ödemeli planları ile gerçekleştirilebilmektedir.

Bu doğrultuda, 36 ay vade süresi ile 25.000 TL kredi kullanılması durumunda, aylık faiz oranı yüzde 1.36 olacaktır. Kredinin aylık taksit tutarı 923,80 TL, geri ödenmesi gereken toplam tutar 33.256,80 TL olacaktır.