Tarım Kredi Marketlerinde Ayçiçek Yağı, Şeker ve Un, 33 TL, 34 TL, 50 TL'ye Düştü

Tarım Kredi Marketlerinde Ayçiçek Yağı, Şeker ve Un, 33 TL, 34 TL, 50 TL'ye Düştü

Son zаmlаrdаn sonra Tаrım Kredi markеtlеri büyük önеmе sаhip оlmuştu. Piyаsа fiyаtının altındaki yağ şеkеr un fiyаtlаrı dikkаt çеkti. Peki 2022 Ocаk ayı itibariylе fiyаtlаrdаki son durum nedir? 5 litre ayçiçek yağı vе 5'er kilo un vе şeker fiyаtlаrını sizlerle paylaşacağız. Tеmеl gıda ürünleri kаç TL'ye satılıyor ?

Tarım Kredi Marketleri, piyasa fiyatının altında ürünler satmaya çalışarak vatandaşa destek oluyor. Böylelikle un, şeker ve yağ gibi temel gıda ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyorsunuz. Pek çok kişinin merak ettiği bir diğer nokta ise güncel fiyat listesi. Eğer ayçiçek yağı satın almak isterseniz 5 litresine ne kadar ödeyeceksiniz? Ayrıca şeker ve un için de benzer durumlar geçerli. Kiloluk veya litrelik alımlardaki fiyat listesini sizlerle paylaşacağız. Geçtiğimiz yıldan bu yana rekor düzeyde zamlanan temel gıda ürünleri büyük dikkat çekmekte.

Yağ Şeker Un Güncel Fiyatlar

Eğer Tarım Kredi marketleri üzerinden 1 litrelik ayçiçek yağı satın almak isterseniz 22 TL ödemelisiniz. Ayrıca 5 litrelik ayçiçek yağı için ise 105 TL'lik ödeme yapmak zorundasınız. Dolayısıyla diğer bazı ayçiçek yağı markalarına göre daha da indirimli halde satılmakta. Un fiyatlarına gelecek olursak, 5 kiloluk un fiyatı 33 TL olarak belirlendi. Normalde 50 TL civarlarında satın alabileceğiniz bu unun fiyatının uygun olması sevindirdi. Şekerin 5 kilosu ise 33,90 TL'den satılmakta. Fiyatlardaki bu değişim pek çok vatandaşı memnun ediyor.

Piyasa Fiyatının Altında!

Tarım Kredi marketlerindeki pek çok ürün piyasa fiyatının altında satılıyor. Gerek kendi markalarının olması ve gerekse yapılan anlaşmalar gereği uygun fiyat politikasını sürdürmekte. Dolayısıyla vatandaşların alışveriş için tercih etmeye başladığı noktalardan biri haline geldi.