TEB Bankası'ndan Özel Kredi 77.000 TL Kredi Sadece 0.77 faiz Onaylı Hem De 60 Ay Vadeli

TEB Bankası'ndan Özel Kredi 77.000 TL Kredi Sadece 0.77 faiz Onaylı Hem De 60 Ay Vadeli

TEB Bankası Türkiye'de en cazip kredileri sunmaya çalışan bankalardan bir tanesidir. Banka uzun süreli vermiş olduğu araya cazip Kredi ile birlikte son vermiş bulunuyor. Banka 77 bin TL'lik kredi 0.77 faiz oranıyla Üstelik 60 ay vadeli bir şekilde sunacak

Banka tarafından yapılmış olan çalışma neticesinde 77 bin TL miktarında oldukça uygun bir faiz oranı olan 0,77 ile Üstelik 60 aynı bir şekilde onaylamak üzere kredi hazırlanmış bulunuyor. Kredi için oldukça büyük bir rağbet söz konusu. Vatandaşların uzun zamandan beri yüksek miktarda bir kredi beklentisi bulunduğu TEB Bankası'ndan Şimdilik 077 oranla 60 ay vadeli Kredi çıktı. vatandaşları bu durumu değerlendirerek oldukça başarılı bir çalışma olduğunu ve diğer bankaların da bu ve benzeri krediler vermesi gerektiği ile ilgili oldukça büyük bir talepleri olduklarını belirttiler.

En cazip kredi TEB de

Vatandaşlar sosyal medya üzerinden veya forumlardan yapmış oldukları değerlendirmeler neticesinde, diğer bankaların vermiş oldukları krediler ile birlikte TEB Bankası'nın vermiş olduğu kredi değerlendirilmesi ile vatandaşların en başarılı ve en uygun faiz oranlı kredi olarak TEB Bankası'nın vermiş olduğu 0.77 faiz oranlı 77 bin TL'lik 60 ay vadeli kredilerin olduğunu belirtiler. Yani Birçok banka arasında yapılan araştırma neticesinde TEB Bankası'nın vermiş olduğu kredi ilk sırada en başarılı ve en faydalı görülen kredi olarak değerlendirildi.

tebkredi.jpg

Birçok banka kapak olarak oldukça büyük imkanlar sunan krediler verdiğini belirterek müşterileri yaratmaktadır. TEB Bankası bu şekilde göre çalışma yapmamaktadır. Bankanın faizsiz bir kredi verdiğini söyleyen banka veya düşük faizli bir şekilde Kredi verdiğini belirten banka daha sonradan işin ayrıntısında daha farklı masraflar çıkartılarak faiz giderlerinin bir rotada burada aldıkları görülmektedir. Hep Bankası böyle bir çalışma yapmamaktadır. 60 ay vadeli 0.77 faiz oranını 77 bin TL'lik kredinin herhangi bir ekstra masraf bulunmamaktadır direkt olarak yapılan hesaplama neticesinde ortaya çıkan rakamlar TEB Bankasında ödemeler gerçekleştirilir.

Nereden başvuracağım

Kredinin cazibesinin oldukça yüksek olması sebebiyle müşteriler bu krediye nereden başvuracaklar ile ilgili araştırma yapmaya başladılar. Yapılan araştırmalar neticesinde oldukça farklı seçenek bulunduğu görüldü. TEB Bankası üzerinden direkt olarak kredinin alınabileceği bilindiği gibi internet üzerinden de kredi almak mümkün internet üzerinden kredi almak isteyenler için 2 farklı seçenek bulunuyor. TEB Bankası müşterileri direkt olarak TEB mobil bankacılık ve TEB internet bankacılığı kullanarak direkt olarak krediyi alabilirler veya bu Kredi ile ilgili başvuru yapıp değerlendirmelerde bulunabilirler. Bunun dışında TEB bankasının müşterisi olmayan vatandaşlar direk olarak TEB bankasının internet sitesine girerek Kredi ile ilgili bilgi almaları mümkündür. Ayrıca uygun görmeleri durumunda krediye istedikleri vade oranıyla ve istedikleri miktarlar başvuru yapmaları mümkün olacaklar.

Internet veya teknolojik olarak bu işle uğraşmak istemeyenler direkt olarak TEB müşteri hizmetlerini arayarak Kredi ile ilgili bilgi alarak krediye başvuru yapma şansları mümkündür. her türlü yapılacak olan Kredi başvurusunda dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunmaktadır. Burada müşterilerin istenen bilgilerin tamamen doğru ve eksiksiz olarak verilmesi gerekmektedir. Eksik veya hatalı bilgi verilmesinden dolayı kredinin onaylanmadı durumlar olabilmektedir veya Kredinin onaylanması durumunda bilgilerin eksik olmasından dolayı size ulaşım sağlanamamaktadır. bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına TEB Bankası'na başvuru esnasında hangi yöntem seçilirse seçilsin formun düzgün bir şekilde doldurulması ve geri kalan işlemin tamamlanması için beklenmesi gerekmektedir.

Kimler alamaz

Krediyi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları alabilir. Bu mantıkla ters Mantık olarak düşünecek olursak Türkiye Cumhuriyeti olmayan vatandaşları bu krediyi kullanamazlar. Kredinin diğer bir şartı 18 yaşından büyük olmak Yani 18 yaşının altındaki vatandaşlar bu krediyi kullanamazlar. Diğer bir şart ise sigortalı olarak çalışıyor olmak veya emekli olmak bu gibi durumda da gene emekli veya sigortalı olmayan vatandaşların dışında bu krediye başvuru sağlaması mümkün olmayacaktır. Ayrıca Kredi notunun yeterli olması durumunda bu krediye başvuru yapılabilir. Yani sicil notu bozuk olan veya Kredi not ortalaması kötü olan vatandaşlar bu krediye başvur yapamayacaklar