Türkiye Finans'tan 178 Bin TL 0.78 Faizle

Türkiye Finans'tan 178 Bin TL 0.78 Faizle

Adını kredileri noktasına neredeyse hiç duymadığımız bankalardan bir tanesi de Türkiye Finansbank tır. Banka normal şartlar altında faizsiz bu şekilde yapacağınız ticaretlerde sizlere yardımcı olmaktadır.

Yani Katılım Bankası olması sebebiyle direkt olarak nakit hizmeti vermemektedir. Fakat banka yoğun gelen talepler doğrultusunda diğer bankaların vermiş olduğu ve faizsiz bir şekilde hizmete geçen kredilerden vermeye karar verdi. Yapılan uzun süreli değerlendirmeler sonucunda Türkiye Finans böylece uygun krediler verecek.

issizlik-maasi-tazminat-yillik-izin-flas-deta-5080643.jpg

178 bin TL

Yapılan anlaşma doğrultusunda 178 bin TL gibi önemli bir miktarı tek seferde vatandaşlara verecek olan banka böylelikle kendi tarihi içerisinde de bir ilke imza atacak. Banka üst yönetim kurulunun yapmış olduğu toplantı neticesinde son zamanlarda katılım bankaları dahil olmak üzere tüm bankaların vatandaşlara oldukça cazip krediler vermekte olduğu ve bu noktada Türkiye Finans geride kaldığı ve uygun bir kredi ile birlikte vatandaşların huzuruna çıkması gerektiği anlayışı toplantıdan fikir olarak çıktı. Yapılan değerlendirme toplantı içerisinde oy birliği ile kabul edilerek oldukça yüksek bir miktarda kredi verilmesine karar verildi.

Banka son zamanlardaki en büyük kredilerden bir tanesi olan 178000 TL'yi tek seferde vatandaşlara oldukça uygun koşul ve şartlarda sunacak. Üstelik kredinin şartları oldukça müsait bir pozisyonda. Öyle ki sadece mükemmel olan vatandaşlar değil ekonomik anlamda sıkıntılı olan vatandaşların da bu krediye almalarına imkan sağlanacak.

72 ay vade

Verilecek olan kredinin en büyük özelliklerinden bir tanesi de diğer kredileri oranla oldukça yüksek vadesinin bulunması. Bilindiği üzere ihtiyaç kredileri genel anlamda 36 ay vadeli olarak verilmekte iken Türkiye Finans bunu tam 2 katına çıkartarak 72 ay vadeli bir şekilde kredi vereceğini duyurusunu açık bir şekilde yaptı. Böylece vatandaşlar 178 bin TL'ye gibi oldukça önemli bir miktara alırken aynı zamanda 72 ay gibi önemli bir vade seviyesinde ödeme imkanı yakalamış olmaktan dolayı oldukça mutlu olacak. Vatandaşlar ile konunun değerlendirilmesi sonucunda oldukça büyük bir imkanın daha farklı bankalardan beklenmekte iken Türkiye Finans tarafından verilmiş olması büyük bir mutluluk ve şaşırtıcı bir konu olduğunu dile getirdiler.

34560-0.jpg

0.78 vade

Bilindiği üzere ihtiyaç kredilerinin faiz oranları son zamanlarda oldukça yüksek seviyelerde. Bu sebeple ihtiyacı olan vatandaşlar kredi maliyetlerinin oldukça yüksek olmasından dolayı ihtiyaçlarını ertelemekten veya farklı bir çözüm yolu bulmaya çalışmaktadır. Oldukça büyük bir vatandaş kitlesi kredi faizlerinin düşmesini beklemekte ve bu sebeple de ihtiyaçları ile ilgili oldukça büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

Türkiye Finans tam da bu noktada devreye girerek 178 bin TL gibi önemli bir krediyi 72 ay vade ile vermenin yanı sıra aynı zamanda mükemmel bir olan 0.78 ile krediye vereceğini duyulması piyasa içerisinde oldukça büyük ses getirdi. Edinilen bilgiye göre diğer bankaların yönetim kurulu toplantılarında bu durum değerlendirmeye alındı ve benzeri bir teklifin vatandaşlara mutlak suretle kusulması gerektiği ile ilgili fikir birliği oluştu. Türkiye Finans tarafından yapılan açıklamada ise bu kredinin bir başlangıç olduğu ilerleyen zamanlarda daha cazip kredilerin vatandaşlara sunulacağı ve bu konuda mutlak suretle yeni çalışmaların büyük bir şekilde yapılması gerektiği ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Krediyi Kimler Kullanabilecek

Bankanın ilk olarak 178 bin TL gibi önemli bir miktarı kredi olarak sağlayacağı bilgisinin akabinde direkt olarak 72 ay vadenin olduğu ve aynı zamanda 0.78 faiz oranının olması ile birlikte piyasaya içerisinde oldukça büyük bir şok oluştu. Vatandaşlar tarafından yapılan değerlendirmelerde bu kredinin çok fazla sayıda kişiye verilemeyeceği kredinin oldukça cazip olmasından dolayı şartlarının oldukça ağır olabileceği değerlendirmesi yapıldı.

2086990-1200x627.jpg

Fakat Türkiye Finans Bu konuda da oldukça büyük bir müjde vererek vatandaşlara hemen hemen Herkese bu kredinin sağlanacağı ve şartlarını çok fazla ağır olmadığı, KKB notunun yüksek olan ve aynı zamanda sigortalı olarak bir işte çalışmakta olan tüm vatandaşlara bu kredinin verileceği dürüst yapıldı. Yapılan son açıklama ile birlikte vatandaşlar daha da fazla ümitlenerek Türkiye Finans ile iletişime geçmek için çeşitli yöntemler deniyorlar.