Vakıfbank 100.000 TL Kredi vereceğini söyledi, bankanın önünde kuyruk oluştu..

Vakıfbank 100.000 TL Kredi vereceğini söyledi, bankanın önünde kuyruk oluştu..

Vakıfbank bir ilke imza atarak hazırladığı 100.000 tl kredi duyurusundan sonra metrelerce kuyruğa neden oldu.Üstelik uygun faiz oranı ile 36 ay vade imkânı ile 100.000 TL nakit kredi vermeyi planlıyor.

Vakıfbank’ın 100.000 TL Nakit Duyurusunun Ardından Bankaların Önündeki Kuyruklar Arttı! Vakıfbank son dakika duyurusu ile yeni bir kampanya haberi duyurdu. Üstelik uygun faiz oranı ile 36 ay vade imkânı ile 100.000 TL nakit kredi vermeyi planlıyor.

İşte haberimizin detayları…

Vakıfbank yaptığı kampanya v açıklamalar ile özellikle nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara banka kredi onayı veriyor. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, belirli şartlarda Vakıfbank üzerinden diledikleri takdirde 100.000 TL nakit olarak kredi alabilecekler. Vakıfbank’ın yaptığı açıklamalarda düşük faiz oranları ile vereceği bu kredi hemen sonuçlanacak ve belirli şartlara göre kullandırılabilecek. Vakıfbank üzerinden kredi alacak olan vatandaşlar, bankanın sunduğu şartlara uygun olmalı. Vatandaşlarımız bankanın 36 ay vade ve 24 ay taksit seçeneklerinden de faydalanabileceklerdir.

Vakıfbank, emekli ve çalışan vatandaşlarımıza yapmış olduğu kampanyalarda uygun faiz oranı ile kredi onaylarını verecektir. Emekli olan vatandaşlarımız ve çalışan vatandaşlarımıza yönelik yapılan bu kampanyalarda uygun faiz oranı ile kredi onayları verilecek. Emekli olan vatandaşlarımızın bu bankadan maaş almaları durumunda yüksek limitle kredi onayı alabilecek. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlarımız için ise bankadan maaş almamaları durumunda 12 ay sigorta geçmişinin olması ve 6 ay sigortaları olması durumunda kredi onayı alabileceklerdir. Kredi alacak olan vatandaşlarımız, bankaların yapmış olduğu bu kampanyalarda uygun faizlerle kredi alabileceklerdir.

Başvuru Nasıl Olacak?

Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlarımız banka şubelerinden başvurularını yapabilirler. Uygun faiz oranları ile alınacak olan bu krediler 36 ay vade ve 3 ay erteleme ile kullanabilecek. Dilerseniz banka şubelerine gelir belgeniz ve kimliğiniz ile birlikte giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Vakıfbank ayrıca mobil bankacılık kullanan vatandaşlarımıza uygulama üzerinden onay vermektedir.

50.000 TL İhtiyacı bulunan vatandaşlarımız mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir. İhtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlarımızın mobil bankacılığı kullanabilmesi için banka hesabının olması gerekmektedir. 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlarımız 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli ve masrafsız olarak düşük faizli kredi için başvurması gerekmektedir.

Vakıfbank emekli olan vatandaşlarımızın maaş taşıması yapmaları durumunda maaşlarının 22 katı kadar ihtiyaç ve borç kapatma kredisi vereceklerini açıkladılar. Bu krediler uygun faizli olarak verilecek ve 3 ay ertelemeli olarak kredi alınabilecek. Resmî web siteleri üzerinden kampanyanın detaylarına ulaşabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlarımıza bankadan 750 TL emekli promosyonu verileceğini de açıkladılar.