Vakıfbank 1000 TL Limitli Kredi Kartı Olana 150 Bin TL Kredi

Vakıfbank 1000 TL Limitli Kredi Kartı Olana 150 Bin TL Kredi

Vakıfbank kredi ve kredi kartı noktasında çığır açmaya büyük bir hızla devam ediyor. Kredi kartı noktasında ki büyük rekabet ile birlikte oldukça farklı kampanyalar açıklanmaya devam ediyor.

Vakıfbank kredi kartı kullananlara büyük kampanyaların yanı sıra ayrıca akıl almaz krediler de sunuluyor. Bankaya bile müracaat etmeye gerek bulunmadan alabileceğiniz kredileri banka sizlere sunuyor. En az bin TL ile kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlara 150 bin TL limitlere kadar sunulacak olan kredi verileceği belirtildi. Üstelik bu krediler 36 ay vadelere kadar uzayabiliyor. Vakıfbank 1000 TL Limitli Kredi Kartı Olana 150 Bin TL Kredi haberinin yayılmasıyla birlikte vatandaşlar arasında önemli bir sevinç hakim odu.

Kampanya Detayları

1000 TL limitli kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlara 5 Bin TL limitli olarak kredi verilecek. Kredinin faiz oranı 1,49 olarak belirlendi. Ayrıca vadesi ise 12 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi almak isteyenlerin mutlaka sigortalı olması ve KKB puanını yeteri olması gerekiyor. Hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti de alınacak.

5 bin TL limitli kredi kartı bulunan vatandaşlara 25 Bin TL limitli olarak kredi verilecek. Kredinin faiz oranı 1,69 olarak belirlendi. Ayrıca vadesi ise 24 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi almak isteyenlerin mutlaka sigortalı olması ve KKB puanını yeteri olması gerekiyor. Hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti de alınacak.

25 bin TL limitli kredi kartı bulunan vatandaşlara 125 Bin TL limitli olarak kredi verilecek. Kredinin faiz oranı 1,79 olarak belirlendi. Ayrıca vadesi ise 36 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi almak isteyenlerin mutlaka sigortalı olması ve KKB puanını yeteri olması gerekiyor. Hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti de alınacak.

50 bin TL limitli kredi kartı bulunan vatandaşlara 150 Bin TL limitli olarak kredi verilecek. Kredinin faiz oranı 1,89 olarak belirlendi. Ayrıca vadesi ise 36 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi almak isteyenlerin mutlaka sigortalı olması ve KKB puanını yeteri olması gerekiyor. Hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti de alınacak.

Kimler Alabilir

Krediyi banka müşterisi olan ve bankanın kredi kartını kullanmakta olan herkesin aması mümkündür. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı ile birlikte alabileceğiniz kredi limiti belirlenmektedir. Direk olarak kredi hesaba aktarılmaktadır.