Vakıfbank 250.000 Tl Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank 250.000 Tl Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank 250.000 TL limiti kadar taksitli ihtiyaç kredisi imkanı müşterilerine sunuyor. Evlilikten eğitime veya beyaz eşya alınmasından mobilya kadar tüm talepleriniz ile ilgili gerekli bulunmakta olan nakit ihtiyaçlarınızı banka hızlı bir şekilde taksit

Vakıfbank 250.000 TL limiti kadar taksitli ihtiyaç kredisi imkanı müşterilerine sunuyor. Evlilikten eğitime veya beyaz eşya alınmasından mobilya kadar tüm talepleriniz ile ilgili gerekli bulunmakta olan nakit ihtiyaçlarınızı banka hızlı bir şekilde taksitli olarak ihtiyaç kredisi şeklinde karşılayabiliyor. Kredinin kendine özel bir takım özellikleri ile birlikte vatandaşların onay vermesi halinde ödenebiliyor.

emeklilik-ucret-yuz-binlerce-calisan-bunu-bekl-5085960.jpg

Kredin özellikleri

Kredi 36 eşit taksitle şekilde müşteriye sunabiliyor. Aynı zamanda 3 aylık dönemlerde veya değişken taksitlerle de ödenmesi kredinin mümkün. Yani aylık olarak sabit bu şekilde ödemek yerine 3 aylık veya değişken taksitlerle de Kredinin ödenmesi mümkün olabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra belirli bir düzende geliri olan vatandaşların istihbaratın olumlu olması durumunda kredini alınması mümkün oluyor. Yani kredi puanına uygun bulunmayan vatandaşlar krediyi almaları mümkün olmayacak. Kredi kullanan kişilere aynı zamanda hayat sigortası yapılmaktadır. Yapılan hayat sigortası ileride müşterinin başına gelebilecek herhangi bir durumda gerek müşteriyi korumak gerek bankanın menfaatlerini karşılamak için uygulanmakta olan bir zorunluluktur. Kredi teminat karşılığında kullanılabilmektedir.

Krediye başvuru

Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ilk olarak kredi başvuru ekranında gerekli bilgileri doldurmaları gerekmektedir. Kredi başvuru ekranında ilk olarak açılan bölüm içerisinde t.c. kimlik numaralı sizlerden talep edilecektir. Bunun girilmesi ile birlikte akabinde cep telefonu numaranızı istenecektir. Cep telefonu numaranızı gelecek olan SMS onayını kutucuğa yazmak suretiyle bir sonraki bölüme geçmeniz mümkün olacaktır.

Bilgilerin doğru gelmesi durumunda bir sonraki ekran içerisinde hangi tür bir kredi alacağınız ile ilgili tarafında bir takım sorular sorulacaktır bunun akabinde 250 bin TL limit ne kadar olan kısmın ne kadarlık bir kısmı kullanmak istediğiniz ile ilgili size soru sorulmaktadır. Akabinde kaç aylık vadeli bir şekilde krediye kullanmak istediğiniz sıra sorulacaktır burada maksimum talep edebileceğiniz vade sayısı 36 olarak tespit edilmiştir.

Gelir ve çalışma bilgileri

Bilgilerin tam ve eksiksiz bir şekilde girilmesi ile birlikte bir sonraki hanede gelir ve çalışma bilgileri ile ilgili birtakım tarafında sorular sorulacaktır. Burada aylık olarak elde etmiş olduğunuz gelir ile ilgili detay verilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken nokta bu noktada hatalı bilgi verilmemesi noktasıdır. Yani hatalı bilgi verilmesi durumunda tarafından istenecek olan ıslak imzalı belgeleri oluşmaması durumunda onaylanmış olan krediniz reddedilecek onarılamayacaktır.

Kredinin onaylanması

t25-e-devlet-sgk-is-goremezli-349.jpg

Son olarak tarafınızdan kredinin ve bilgilerin onaylandığına dair birtakım bilgiler istenmektedir ve onay tuşuna basmanız icap etmektedir. Bu aşamadan sonra vermiş olduğunuz cep telefon numarası üzerinde durumunuz değerlendirildikten sonra tarafınıza birtakım bilgilendirmeler sunulacaktır. Bu bilgilendirme içerisinde tarafınıza Kredi uygun görüldüğü yazabilir veya Kredi herhangi bir sebepten dolayı onaylanmadığı durumda daha sonradan denemeniz ile ilgili tarafınıza birtakım bilgiler iletilecektir. Böyle bir durumda İlerleyen zamanlarda tekrardan krediye başvurmak mümkün olabilir