Vakıfbank dileyene 10.000 TL faizsiz 25000 TL 0.69 faizli kredi vererek

Vakıfbank dileyene 10.000 TL faizsiz 25000 TL 0.69 faizli kredi vererek

Vakıfbank son zamanlardaki en cazip kredilerinden bir tanesini sunmaya hazırlanıyor. Verilecek Kredi 2 basamaklı bir kredi olmasından dolayı vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda istediklerinden bir tanesini uygun bir şekilde tercih edebilecekler.

Vakıfbank son zamanlardaki en cazip kredilerinden bir tanesini sunmaya hazırlanıyor. Verilecek Kredi 2 basamaklı bir kredi olmasından dolayı vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda istediklerinden bir tanesini uygun bir şekilde tercih edebilecekler. Öncelikle Vakıfbank 10.000 TL'lik bir miktarı faizi bir şekilde müşterilerine sunmaya çalışacak. Müzikte vatandaşları 10.000 TL limit ne kadar alacakları krediden herhangi bir faiz ödemeyecekler. Daha yüksek seviyede bir kredi almak isteyen veya daha fazla vadeli bir şekilde kredi almak isteyen vatandaşlar ise 25 bin TL'ye kadar kredi alabilecek ve buna sadece 0.69 faiz ödeyecek. Kampanya detayları ortaya çıkması ile birlikte vatandaşların oldukça büyük bir ilgi duyması beklenen Kredi ile ilgili açıklamalar peşi sıra geliyor.

Vakıfbank yetkililerinden açıklama

Kredinin açıklanması ile birlikte oldukça büyük ve endişeli sorular peşi sıra gelmeye başladı. Vatandaşlar tarafından bu kredinin gerçekten olup olmadığı ve Kredi kartlarının tam olarak neler olduğu Vakıfbank yetkililerinden soruldu. Yetkililer Vakıfbank tarihi boyunca böyle bakır edin daha önce verilmediğini ve bu sebeple Bu soruların oldukça doğal olduğunu belirtmekle birlikte tüm ileten sorulara açıklıkla cevap vermeye çalıştılar. Yaptığın açıklamaları değerlendiren vatandaşlar kredinin gerçekten acayip olduğu ve Vakıfbank tarafından elini taşın altına konulan bankalar arasında bulunduğu ve bankanın bundan önceki zamanlarda da bu çeşit cihaz ilk ayetler verdiği ve vatandaşları rahatlattığı belirtildi.

Vakıfbank 10.000 TL'ye kadar olan Kredi limitini 12 aylık bir vade seçeneği ile birlikte vatandaşlarından herhangi bir faiz ve ekstra bir ücret olmadan vereceğini açıkladı. 25000 TL ye kadar olan limitte ise 0.69 faiz oranı ile birlikte vatandaşlara 24 ay vadeli bir şekilde Kredi verileceği yana Vakıfbank yetkilileri tarafından belirtildi. 25000 TL'lik limitini yeterli gelmemesi durumunda daha üst seviyelerdeki miktarlardaki kredileri Vakıfbank kendi müşterilerine sunuyor. 250 bin TL limit a kadar olan ihtiyaç kredilerine 36 ay vadeli bir şekilde 1.34 faiz oranı ile birlikte Vakıfbank müşterilerine Her zamanki gibi sunmaya devam ediyor.

Kredi kimlere verilecek

Genel olarak son zamanlarda açıklanan krediler de her kredinin bir hedef kitlesi bulunuyor. Örneğin bazı krediler sadece emeklilere bazı krediler sadece Memurlara veya bazı Kredi de sadece asgari ücretle Hitap ediyor. Fakat Vakıfbank bu noktada önemli bir devrim gerçekleştirerek vermiş olduğu 10.000 TL ve 25000 TL limitli krediler de herhangi bir hedef kitle belirlemeden tüm vatandaşların bu kredileri almasını sağlayacak. Böylelikle esnaf memur Asgari ücretli ve benzeri tüm çalışanlar bu kredilerin istifade edebilecek. Şimdiye kadar çeşitli meslek gruplarını oldukça cazip kredi sunmakta olan bankalara diğer meslek gruplarından oldukça büyük şikayetlet iletiliyordu. Vakıfbank bölükte bu noktada önemli bir hamle yaparak belirli meslek gruplarına değil Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşamakta olan tüm vatandaşlara hitap etmekte olan ve başvurularının önünde herhangi bir engel olmayan önemli bir krediyi açıkladı.

Bankaya kısa süre içerisinde binlerce başvuru

Bankanın kredi ve açıklamasından dakikalar içerisinde bankaya oldukça yoğun bir şekilde başvuru yağmuru oluştu. Gerek internet üzerinden gerek mobil üzerinden ve gerek bankalara direkt ve sureti ile vatandaşlar bu kredileri nasıl alabileceği ile ilgili bilgi aldı ve Daha sonrasında başvurularda bulundu. Belirli bir kısım vatandaşların bu kredileri onaylanırken belli kısım vatandaşların ise kredilerin onaylanmadığı görüldü. Kredi numaramı olması gibi durumların özel sebeplerden olduğu biliniyor. Yani başvuru yapan vatandaşların herhangi bir sigorta girişlerinin bulunmaması bir maaşlarının olmaması veya Kredi seçim notlarını olumsuz olması gibi durumlardan kaynaklı olarak kredilerin onaylanmaması durum söz konusu. Fakat bu gibi olumsuzlukları bulunmayan tüm vatandaşların kredilerinin onaylandığı ve kredilerin direkt olarak hesaplarına aktarıldığı görülüyor. Bu sebeple krediye başvurmadan önce ödenmemiş faturanızın bulunması durumunda veya ödenmemiş kredinizin olması halinde Kredi'nin çıkmayacağını tahmin ederek bu borçlarınızı ödemek suretiyle Sebep olarak krediye başvuru yapmanız Mümkün olacak