Vakıfbank’tan 2+1 ev 119 bin liraya: bu fırsat kaçmaz!

Vakıfbank’tan 2+1 ev 119 bin liraya: bu fırsat kaçmaz!

Vakıfbank Gayrimenkul satışları devam ediyor. Son olarak ilanlara bir yenisi daha eklendi. Oldukça uygun fiyatlı olan bu ev birçok kişi tarafından büyük ilgi gördü. İşte karşınızda tüm detaylar.

Vakıfbank Gayrimenkul satışlarına devam ediyor. Bilindiği üzere belirli dönemlerde krediler, milyonlarca kişi tarafından çekilmektedir. Kredi çeken kişilerin ücretleri bazen oldukça yüksek olabilir. Yüksek tutarlı ücretlerde ise banka başvuru sahibinden teminat istemektedir. Bu sayede alacağını garantiye alır.

Başvuru sahibi, bankayla imzaladığı sözleşmeye sadık kalmaması durumunda teminat gösterilen gayrimenkul veya araç satışa çıkabilir. Örneğin, düzenli kredi taksitlerinin ödenmemesi bunun olmasına en etken sebeplerden birisidir.

2+1 Ev 119 Bin Liraya!

Vakıfbank tarafından açık arttırmayla satışa sunulan 2+1 ev oldukça avantajlı. Son dönemlerde artan emlak fiyatları karşısında oldukça iyi gelecek olan bu eve teklif vererek, satın alabilirsiniz. Vakıfbank tarafından paylaşılan bilgilere göre evin detayları şu şekilde:

21124-a.jpg

Apartman dairesinde bulunan ev, 2+1. Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bulunan bu ev 96 metrekare. Kendisine has mütevazi bir evin olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bu evin diğer bir avantajı ise krediye uygun olması. Ayrıca binanın yaşı 11 olarak kayıt edilmiş. 2010 yılında yapılan bu binanın, genç olması yatırıma uygun bir hale geliyor. Daire ise binanın 3. Katında.

21124-b.jpg

Sizlerde bu ilana açık arttırma aracılığı ile teklif verebilirsiniz. 93 bin liradan başlayan bu ev şu an itibari ile 119 bin liraya kadar çıktı. Açık arttırma ise devam ediyor.

Geniş Özellikli Uygun Fiyatlı Ev

Vakıfbank tarafından paylaşılan ilan detayları, evin ne denli avantajlı olduğunu da gözler önüne seriyor. Kamu bankası ev hakkında şu bilgileri geçti;

‘’Taşınmaz 5 nolu bağımsız bölüm mevcut bina girişine göre arka tarafta ,İbrahim karaoğlu caddesi üzerinden binaya bakılınca sol tarafta konumlu; kat irtifakına esas mimari projesine göre brüt 96 m alanlı; 2 oda, salon, mutfak, banyo-wc, antre, wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup kuzey yönüne cephelidir. Binada asansör bulunmaktadır. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır. Taşınmaz Uğur boran caddesi üzerinden yer alıp yakın çevresinde; Sakarya i.ö okulu, eski urfa caddesi bulunmaktadır.

Taşınmazın çevresinde genellikle 1-5 katlı mesken olarak kullanılan binalar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge, Şehir merkezine yakın konumda olup, yapılaşma açısından rağbet görmektedir. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Ulaşım olanakları bakımından sorununun olmaması, alt yapı ve yolların tamamlanmış olması gayrimenkulün değerine olumlu yansımaktadır.’’