Vakıfbank’tan 3+1 daire 70 bin liraya satışta!

Vakıfbank’tan 3+1 daire 70 bin liraya satışta!

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda 3+1 dairenin satışı başladı. Milyonlarca kişinin ilgiyle takip ettiği ev ve araç satışlarında Vakıfbank’tan bir yenilik daha geldi.

Vakıfbank tarafından satılan ev 3+1 olarak apartman dairesinde bulunuyor. Şanlıurfa’nın Viranşehir Özel Mah. Bulunan yapı, son derece iyi bir şekilde. Ortalama olarak 149 metrekareye sahip olmasıyla birlikte epey büyük.

Evin balkon sayısı ve tuvalet sayısı 1. Maalesef ev krediye uygun değil. Isınma tipine bakıldığında kat kaliroferi bulunmakta. Binanın yapım yılı ise 2016 olarak kayıtlara geçti. Vakıfbank resmi web adresi üzerinden ilgili ilana giderek açık arttırmaya dahil olabilirsiniz.

21012-b.jpg

Vakıfbank’tan Duyuru

Vakıfbank söz konusu ilanla ilgili olarak genel bilgi akışını da paylaştı. Buna göre, paylaşılan bilgiler şu şekilde:

‘’ Taşınmaz C blokta konumlu 7 nolu bağımsız bölüm bina girişine göre sol tarafta, kuzey, batı ve güney cephelerinde konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 149 m2 alana sahip olup, antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, duş, wc-lavabo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın inşaat seviyesi %30'dir. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Güneydoğu Yıldızlar Koleji, boş tarlalar, boş arsalar ve 5-7 katlı yapılar bulunmaktadır. Altyapı hizmetinden kısmen faydalanılmaktadır. Taşınmaza ulaşım Ceylanpınar1 Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve kişisel imkanlarla rahatlıkla sağlanmaktadır.’’

İlana Ulaşmak için tıklayınız