Vakıfbank’tan 77 Bin TL 77 Ay Taksitle 0,77 Faizle Kuruluşa Özel Kredi!

Vakıfbank’tan 77 Bin TL 77 Ay Taksitle 0,77 Faizle Kuruluşa Özel Kredi!

Vakıfbank her sene olduğu gibi bu senede kuruluşuna özel olarak birbirinden cazip kredileri vatandaşlara vermeye devam ediyor.

Verilen krediler ile birlikte banka reklamını yapmış olduğu gibi aynı zamanda vefanın en güzel örneklerinden birisini sergiliyor. Banka her sene olduğu gibi bu sene de kendisinden bekleneni yaptı ve müthiş bir krediyi vatandaşlara büyük bir sevinç ile sundu. Vakıfbank’tan 77 Bin TL 77 Ay Taksitle 0,77 Faizle Kuruluşa Özel Kredi! Haberinin duyulmasıyla birlikte vatandaşlar bankaya akın etti. Binlerce vatandaş 15 dk gibi kısa bir sürede kredilerini kullanarak sorusuz bir şekilde nakit ihtiyaçlarını çözdüler.

Kampanya Koşulları

77 Bin TL 77 Ay Taksitle 0,77 Faizle Kuruluşa Özel Kredi! İle birlikte masrafsız bir şekilde kredinizi alabilirsiniz. Bankanın en az 10 ay müşterisi olmanız durumunda krediye başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılacak değerlendirmeden olumlu bir sonuç çıkması durumunda krediyi alabilirsiniz.

66 Bin TL 66 Ay Taksitle 0,88 Faizle Kuruluşa Özel Kredi! İle birlikte masrafsız bir şekilde kredinizi alabilirsiniz. Bankanın en az 9 ay müşterisi olmanız durumunda krediye başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılacak değerlendirmeden olumlu bir sonuç çıkması durumunda krediyi alabilirsiniz.

55 Bin TL 55 Ay Taksitle 0,99 Faizle Kuruluşa Özel Kredi! İle birlikte masrafsız bir şekilde kredinizi alabilirsiniz. Bankanın en az 8 ay müşterisi olmanız durumunda krediye başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılacak değerlendirmeden olumlu bir sonuç çıkması durumunda krediyi alabilirsiniz.

44 Bin TL 44 Ay Taksitle 1,11 Faizle Kuruluşa Özel Kredi! İle birlikte masrafsız bir şekilde kredinizi alabilirsiniz. Bankanın en az 7 ay müşterisi olmanız durumunda krediye başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılacak değerlendirmeden olumlu bir sonuç çıkması durumunda krediyi alabilirsiniz.

33 Bin TL 33 Ay Taksitle 1,22 Faizle Kuruluşa Özel Kredi! İle birlikte masrafsız bir şekilde kredinizi alabilirsiniz. Bankanın en az 6 ay müşterisi olmanız durumunda krediye başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılacak değerlendirmeden olumlu bir sonuç çıkması durumunda krediyi alabilirsiniz.

Uygun koşullu kredinizi alarak sorunsuz bir şekilde nakit ihtiyacınızı çözebilirsiniz. Uygun koşullarla kredi kullanmak için şartları iyi değerlendirmeniz gerekmektedir.

thumbs-b-c-97bd2d853ca921c6fd44e9fd872dd66e.jpg