Vakıfbank'tan Bankaya Gitmeden Dakikalar İçinde 35.000 TL Kredi imkanı veriliyor

Vakıfbank'tan Bankaya Gitmeden Dakikalar İçinde 35.000 TL Kredi imkanı veriliyor

Vakıfbank acil ihtiyacı olanlar için yeni bir kampanya başlattı. Yüzleri güldüren bu kampanya için evden çıkmanıza gerek yok, oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz.

Bankalar, müşterileri için hazırlamış oldukları bireysel ihtiyaç kredilerinin portföylerini genişletebilmek için birbirinden farklı seçenekler ve kampanyalar sunuyorlar. Vakıfbank da aynı şekilde kurulduğu günden bu yana tüm müşterileri için kredi olanaklarını en uygun fırsatlarla seferber ediyor. İşte, anında kredi özelliği ile dakikalar içerisinde başvurunuzu gerçekleştirip kredinizin hesabınıza geçmesini sağlayabileceğiniz Vakıfbank Anında Kredi’ye dair detaylar ve koşullar!

Vakıfbank Anında Kredi Başvuru Yöntemleri

Vakıfbank Anında Kredi için size en yakın Vakıfbank şubesine gidebileceğiniz gibi Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. VakıfBank Anında Kredi başvurunuzu bulunduğunuz her yerden Mobil Bankacılık seçeneği ile yapmak için “Başvurular”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” adımlarını takip ederek karşılaştığınız alanları doldurabilirsiniz.

Aynı şekilde VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak da başvuru yapabilirsiniz. Bunun için İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüdeki “Başvurular”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümündeki alanı doldurabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi’ye Dair Koşullar

Vakıfbank müşterilerinin internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden kullanabilecekleri kredilere ilişkin taksit ödeme, erken kapama, ara ödeme ve cayma gibi işlemler bankanın tüm şubelerinden gerçekleştirilebiliyor. Bu arada söz konusu kredinin maksimum geri ödeme süresi 36 aydır. Bu koşullardaki kredi için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise yüzde 1,71. Bu faiz oranından çekebileceğiniz örneğin 20.000 TL kredi için ödenecek aylık taksitlerinizse 36 ay için aylık 791,23 TL olarak hesaplanır. Siz de bu koşullardaki uygun faiz oranı ve esnek geri ödeme seçeneklerini kullanarak kredinizi çekip ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz. Üstelik de Vakıfbank anında kredinizi eğitimden sağlığa, tatilden tadilata dilediğiniz her alanda değerlendirebilirsiniz. Kredinizin onaylanmasının ardından bankaya iletmeniz gereken evraklar ise şu şekildedir:

  • Kimlik, ehliyet ya da pasaportunuzun fotokopisi
  • İkametgah belgeniz (Eğer yoksa son 3 aya ait doğalgaz, su ya da elektrik faturanız)
  • Gelirinizi gösterir belge
  • Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Oda kayıt belgesi
  • Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı
  • Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı
  • Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı
  • Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı