Vakıfbank’tan Flaş Kredi Kampanyası! 0.64 Faizle 50 Bin TL Kredi!

Vakıfbank’tan Flaş Kredi Kampanyası! 0.64 Faizle 50 Bin TL Kredi!

Vatandaşlar çeşitli ihtiyaçlarından dolayı kredi kullanmak durumunda kalabiliyor. Bu noktada vatandaşların yardımına bankalar yetişiyor. Vakıfbank yapmış olduğu açıklama ile yeni kredi paketini duyurdu.

Koronavirüs salgını ülkemizde ekonomiyi derinden etkiledi. Pek çok kişi bu dönemde işini kaybetti aynı şekilde gelirini kaybeden işletmelerde kepenk kapatmak zorunda kaldı. Herhangi bir yerden gelir elde edemeyen vatandaşlar kredilere ve kredi kartlarına yöneldi ve borç yükü giderek arttı.

paralar-45-dakikada-ptt-hesaplarina-yatiriliyor-2-5112268.jpg

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar uygun faiz oranları ile kredi desteği sunan bankalara yöneliyor. Vakıfbank’ta maddi olarak zorluk çeken vatandaşlara yardımcı olmak için yeni kredi paketini duyurdu. Yüzde 0.64 faiz oranı üzerinden kredi desteği sağlanacak. Başvurular hem internetten hem de Vakıfbank şubelerinden yapılabiliyor. Son dönemin en uygun faizli kredisinin özellikleri şu şekilde:

Kredinin Özellikleri

Vakıfbank tarafından sunulan krediyi tüm ihtiyaçlarınız ve istekleriniz için kullanabilirsiniz. Eğitim harcamalarınız, borçlarınız, eşya yenilemeleriniz kısacası tüm harcamalarınız için Vakıfbank’ın kredisi yanınızda. Taksitli ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir, geri ödemenizi uygun faiz oranı üzerinden rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Vakıfbank tarafından sunulan kredi paketinin faiz oranı yüzde 0.64 olarak belirlenmiştir, kredinin vade süresi 36 aydır. Kredinin üst limiti ise 50.000 TL’dir.

Banka kredi geri ödemeleri için;

*Aylık ödeme,

*3 aylık dönemler halinde ödeme,

*Değişken taksitlerle ödeme,

Seçeneklerini sunmaktadır. Kredi kullanacak olan kişi geri ödeme planını kendisi seçebilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken noktaların başında kredi kullanacak olan kişinin düzenli bir gelire sahip olmasıdır. Düzenli bir geliri bulunmayan kişilerin kredi kullanması pek mümkün değildir.

Bunun yanı sıra kişinin istihbaratının olumlu olması ve kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Banka tarafından sunulan yüzde 0.64 faiz oranı üzerinden kredi kullanmak için kişinin kredi puanının 1.850’nin üzerinde olması gerekmektedir. Kredinin faiz oranında kişinin kredi notu belirleyici olmaktadır. Kredi puanı ne kadar yüksek olursa kişinin düşük faizle kredi kullanma ihtimali artmaktadır.

Vakıfbank, kredi kullanan kişilere Hayat Sigortası ürün paketinin de yapılacağını açıklamıştır.

23.jpg

Geri Ödeme

Vakıfbank tarafından sunulan kredi paketinin üst limiti 50.000 TL’dir. Kredinin örnek ödemesi şu şekildedir:

36 ay vade süresi ile 50.000 TL kredi kullanılması durumunda, kredinin aylık faiz oranı yüzde 0.64 olacaktır. Kredinin aylık taksit tutarı 1.595,02 TL, geri ödenmesi gereken toplam tutar ise 57.420,64 TL olacaktır.