Vakıfbank’tan Herkese 100 Bin TL Limit! İster Kredi Çek İster Kredi Kartı Kullan

Vakıfbank’tan Herkese 100 Bin TL Limit! İster Kredi Çek İster Kredi Kartı Kullan

Vakıfbank yapmış olduğu kampanya ile birlikte herkese özel olarak bir kredi limiti tanımlayacağını belirtti.

Bu durumda limitlerini isteyen vatandaşlar kredi kullanımında isteyenler ise kredi kartı kullanımında değerlendirebilecek. Böyle bir durumda banka müşterileri oldukça rahatlayacak. Uzun yıllardan bu yana bankanın müşterisi olan vatandaşlar böyle bir kredi ile birlikte son derece büyük bir rahatlama yaşayacaklarını ve böylece kısa bir süre içerisinde istedikleri hedeflere ulaşacaklarını belirttiler.

Vakıfbank Limitleri

Vakıfbankası müşterisi olan kişilerin 1 sene ve üzeri olmaları durumunda ve KKB puanının normal olması durumunda 20 bin TL limit tahsisi yapılacaktır.

Bankanın müşterisi olan kişilerin 2 sene ve üzeri olmaları durumunda ve KKB puanının normal olması durumunda 30 bin TL limit tahsisi yapılacaktır.

Vakıfbank müşterisi olan kişilerin 3 sene ve üzeri olmaları durumunda ve KKB puanının normal olması durumunda 30 bin TL limit tahsisi yapılacaktır.

Banka müşterisi olan kişilerin 4 sene ve üzeri olmaları durumunda ve KKB puanının normal olması durumunda 40 bin TL limit tahsisi yapılacaktır.

Vakıfbank’lı olan vatandaşların 5 sene ve üzeri olmaları durumunda ve KKB puanının normal olması durumunda 50 bin TL limit tahsisi yapılacaktır.

Türkiye’nin en büyük bankası olan Vakıfbank müşterisi olan kişilerin 6 sene ve üzeri olmaları durumunda ve KKB puanının normal olması durumunda 60 bin TL limit tahsisi yapılacaktır.

Banka ile 7 seneden bu yana çalışmakta olan kişilere KKB puanının normal olması durumunda 70 bin TL limit tahsisi yapılacaktır.

8 sene ve üzerinde bankanın müşterisi olmanız durumunda 80 bin TL kredi limiti verilmektedir. İster kredi ister kredi kartı noktasında bu limit kullanılabilir.

Banka ile sorunsuz bir şekilde 9 sene ve üzerinde çalışmanız durumunda bu limit 90 bin T olarak verilmektedir. KKB noktasında bir sorun olmaması da aranmaktadır.

10 sene ve üzerinde banka ile çalışıyorsanız bu limit 100 bin TL olarak sunulacaktır. Bu bankanın vermiş olduğu en üst düzey limittir.

Nasıl Başvuru Yaparım

Bankaya direk olarak giderek başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinden de direk olarak konuya başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı ile de başvuru yapılabilir.