Yapı Kredi’den bomba kampanya: Volkswagen Passat’ı 150 bin liraya satın alabilirsiniz!

Yapı Kredi’den bomba kampanya: Volkswagen Passat’ı 150 bin liraya satın alabilirsiniz!

Herkesin beklediği flaş duyuru Yapı Kredisi'nden geldi. Volkswagen Passat almak isteyen yurttaşlar 120 bin liraya alabilir. Vasıta satış listesine göre Volkswagen Passat 150 bin liraya satışta.

Bilindiği üzere bankalardan araç ve ev gibi ihtiyaçlar satın alınabiliyor. Bundan kaynaklı olarak fiyatlar da oldukça uygun bir noktaya çekilmekte. Yapılan bilgilendirmelerde ise şu ifadelere yer verildi:

Volkswagen Passat, 2 adet kaza kaydı bulunmakta. 2015 yılında, ve 2012 yılında hasar kayıtları bulunmaktadır. 20212 model olmasının yanı sıra anahtarları mevcut ancak akü bitiktir. Bundan kaynaklı araç çalıştırılmamış ve motor sesi dinlenmemiştir. Aracın üzerinde boya kabarmaları bulunmaktadır.

Aracın arka jantları diğer jantlardan farklıdır. Herhangi bir km bilgisi görülmemiştir. Döşemeleri kirlş, lastikleri oldukça yıpranmıştır. Stepnesi görülmemiştir kaput açıldığından eksik herhangi bir parça görülmemiştir. Ön cam ve diğer camları da sağlamdır.

Banka satış ön koşulları açıklamasıyla ilgili olarak şunları ekledi; “Belirlenen baz satış fiyatları endikatif fiyatlar olup, kesin satış fiyatları gayrimenkullere teklif verme yöntemi sonucunda belirlenmektedir. Bankamız satışa konmuş gayrimenkullerin baz satış fiyatlarını genel ekonomik konjonktür paralelinde olmak üzere revize edebilir.

Belirlenen baz satış fiyatları peşin ödeme içermekte olup, bankamızca kredilendirilmesi yoluyla desteklenmesinin istenmesi halinde bankamızın olağan kredilendirme süreci yaşanacaktır. Bu gibi alıcı talepleri bankamız kredi tahsis mercilerince, kredi prosedürlerimiz çerçevesinde değerlendirilecektir.”

Bankalardan 2. El Araç Alma

Bilindiği üzere bankalar herhangi bir kredi verildiğinde bunun geri ödenmesi için teminatta almaktadır. Bu teminat ev, araba, işyeri vs. olabilir. Bu şekilde banka ve müşteri arasında işbirliği yapılır ve kredi verilir. Fakat kredi sahibi taksitlerin düzenli ödemezse ve banka kişiyi ‘kara liste’ye alırsa, verdiği parayı tahsil etmek ister. Tam bu noktada da bankayla müşteri arasında imzalanan teminat detaylarına bakılır. Kişi aracını teminat olarak gösterdiyse ve kredilerini ödemiyorsa banka araca el koyar, satışa çıkartır.