Yılın Son günü son avanslar verilmeye başlandı. Vakıfbank emeklilere 10.000 TL Nakit Avans Veriyor...

Yılın Son günü son avanslar verilmeye başlandı. Vakıfbank emeklilere 10.000 TL Nakit Avans Veriyor...

Vakıfbank yeni yıla müjdeyle baslıyor, emekliler için 10.000 tl nakit avans kullanıracak. Başvurmayı unutmayın..

Kamu bankası Vakıfbank tarafından şuan itibariyle yeni bir kampanyası hakkında duyuru gerçekleştirildi. 10 bin TL tutarına kadar uygun faizler üzerinden emeklilere nakit avans kullanma hakkı tanınacak. Üstelik başvurular bugün başladı.

Vakıfbank tarafından yapılan yeni bir kredi kampanyası ile birlikte müşterilerine özel 10 bin TL üzerinden nakit avans kullandırılıyor. Her emekli vatandaş ister nakit avans isterse de kredi olarak kullanabilme hakkına sahiptir. Vakıfbank aracılığı ile sunulan bu kampanyaya katılarak nakit ihtiyacınızı anında giderebileceksiniz. Bankaya ait sosyal medya hesapları üzerinden de konuyla ilgili detaylı açıklamalarda bulunuldu. Böylelikle 10 bin TL tutarına kadar emeklilerin hesaplarına yükleme yapılacağı konusunda bilgi verildi.

Vakıfbank ülkemizde nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için düzenlediği kampanyaları ile umut olmasını sürdürüyor. Vakıfbank tarafından düzenlenen son kampanya ile birlikte 10 bin TL tutarına kadar banka müşterilerine özel 10 bin TL nakit avans sunuluyor. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan direkt olarak internet bankacılığı ile başvurular alınabilmektedir. Yapılacak olan başvurulara ise hemen onay verileceği gibi aynı gün içerisinde nakit avans kullanma şansınız bulunuyor. Nakit avans kampanyasındaki geri ödeme ise düşük faiz oranları ile yapılmaktadır. Şuanda banka üzerinden maaşınızı alıyorsanız, yapılması gereken tek şey nakit avans tanımlaması için başvuruda bulunmaktır. Daha sonrasında ödemenizi düşük faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar ödeme yapabilirsiniz.

va52.jpg

Vakıfbank Tarafından Hesaplara 10 bin TL Yatırılıyor

Vakıfbank aracılığı ile bireysel ya da ticari hesap sahipleri mevcut kampanyaya katılabilmektedir. İnternet bankacılığı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra başvuruda bulunabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ile sorgulama yapacak olan banka tarafından uygun görülmeniz halinde hesabınıza kullanabilmeniz üzere 10 bin TL tanımlanacaktır. Onaylar ise kredi notunuza bakılarak verilmektedir. Kredi notunuz iyi seviyelerde ise ve mevcut bankalara karşı ödeme problemi yaşatmamış durumdaysanız onay almanızda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Sürekli olarak düzenlenen diğer kampanyalardan da beraberinde faydalanmanız mümkündür. 10 bin TL tanımlanacak olan nakit avans kullanım sonrasında faizler işlemektedir. Kullanılmayan miktar için herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır.