Yürüyerek Nasıl Para Kazanılır?

Yürüyerek Nasıl Para Kazanılır?

Yürüyerek para kazanabilmek, dünyanın en ilginç fikirlerinden biri olsa gerek.

Her gün yürüdüğümüzü, hareket halinde olduğumuzu düşünürsek, hem zaman geçirirken hem de ulaşmamız gereken bir yere gittiğimizde, hatta spor yaparken dahi yürüyerek para kazanabilmemiz mümkün.

Peki, yürürken, başka hiçbir şey dahi yapmadan nasıl para kazanılır? Gelin bu soruya bir cevap bulalım.

7d1nae-azek5ckxrnpi2aq.jpg

Yürüyerek Para Kazanmak

Size bu yazımızla yürüyerek para kazanabileceğiniz bir mobil uygulamasından bahsedeceğiz. Bu kazanacağınız paralarla dilerseniz kitap, dilerseniz kahve alabilirsiniz ya da istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Doğuştan gelen ve hayat şartlarımız gereği sürekli bir yerden bir yere gittiğimizi düşünürsek ekstradan kazanç sağlamak hiç de fena olmayacaktır.

Achievement Uygulaması İle Nasıl Para Kazanılır

Uygulamanın sistemi şu şekilde işliyor: Her gün yaptığınız aktiviteleri Achievement uygulamasına ekliyorsunuz. Yediğiniz yemekler, uyuma ve uyanma zamanlarınız, kilo değişimleriniz ve sosyal medyalarda gezindiğiniz yerleri Achievement’a ekliyorsunuz. Bu işlemlerin her biri için sistem size 6 puan veriyor. Güç içerisinde yaptığınız egzersizler üzerinden de 80 puanla ödüllendiriliyorsunuz.

Uygulama üzerinde toplam 10 bin puana ulaşmanız halinde sistem tarafından 10 dolar alma hakkı kazanıyorsunuz. 10 bin puanı toplamak başta pek de kolay görünmese de zaten gündelik yaptıklarınızı düşünürsek sadece bunları kaydederek, basit bir işlemle kazanç sağlayabiliyorsunuz.

People Walker Yürüyüş Arkadaşı ile Para Kazan

People Walker, sizin için yürüyüş arkadaşı bulma düşüncesi üzerine inşa edilmiş kullanışlı bir uygulama. People Walker kullanıcısı olan bir kişi ile yürüyüş yaptıkça puan kazandıran bir sistem.

Swetcoin ile Yürüyüş Yaparak Para Kazan

Sweatcoin, isminden de anlaşılacağı gibi bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkan ve bunu uygulamayla bizlerle buluşturan bir sistem. Günlük 5 bin adım yürümeniz sonucunda 5 sweatcoin kazancı elde edebiliyorsunuz. Sonunda da topladığınız kripto paraları dilerseniz nakite dilerseniz de hediye çeki şeklinde temin edebiliyorsunuz.

yuruyerek-para-kazanma-4.jpg

20 bin sweatcoin toplamanız halinde ise PayPal üzerinden bin dolar nakit para çekebilmeniz mümkün. Ayrıca sweatcoinin değerinin artması halinde biriken sweatcoin değerinizin de artacağını unutmamak gerekir.

Sweatcoin, kripto para sistemiyle yürümeyi seven insanlar adına çokça faydalı bir seçenek ile karşımızda. Adımlarınızın sayılabilmesi için telefonunuz üzerinden GPS’i aktif etmeniz yeterli. Tabi uygulamanın ev içi kısa atılan adımları kabul etmediğini de belirtmekte fayda var.