Ziraat Banka kartı olanlar dikkat 100 TL ödeme yapılacak

Ziraat Banka kartı olanlar dikkat 100 TL ödeme yapılacak

Ziraat Bankası resmi web adresi üzerinden paylaşılan bilgilerle birlikte önemli bir duyuru yapıldı. Ziraat Banka kartı olan Bankkart ile araç kiralama, seyahet ve konaklama sektörlerinde 100 TL’ iade fırsatına sahip olacak. Kampanya 15 Ekim’de bitiyor.

Ziraat Bankası resmi web adresi üzerinden paylaşılan bilgilerle birlikte önemli bir duyuru yapıldı. Ziraat Banka kartı olan Bankkart ile araç kiralama, seyahet ve konaklama sektörlerinde 100 TL’ye kadar iade fırsatına sahip olacak. Kampanya ise 15 Ekim’de son buluyor.

Kampanya Koşulları ve Detayları Neler?

Kampanya Bankkart mobil üzerinden katılım sağlanacağı bilgisi paylaşıldı. 15 Eylül ila 15 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak olan harcamalar için geçerli olacak. Kampanyaya katılım sağlayan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile Bannkart Üye İşyerlerinde 2.000 TL’ye ulaşan araç kiralama, konaklama ve seyahat harcamaları yapmaları halinde 100 TL Bankkart kazanabilecek. Banka tarafından paylaşılan diğer bilgiler ise şu şekilde:


‘’Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 100 TL ile sınırlıdır.


Kampanya kapsamına girecek işlemlerin, sistemde tanımlanmış olan sektör bilgisi araç kiralama, seyahat ve konaklama faaliyetlerini içeren üye işyerlerinden yapılması gerekmektedir.


Harcama tutarı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemlerin toplamı dikkate alınacaktır.


Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil ödemeler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.


Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir. Kazanılan Bankkart Lira’lar 27 Ekim 2021 tarihinde yüklenecektir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.’’