Ziraat Bankası 2013 model Renault 97 bin liraya satılıyor!

Ziraat Bankası 2013 model Renault 97 bin liraya satılıyor!

Bankalar günümüzde çeşitli ilanlar oluşturarak gayrimenkul ve araç satışı yaptığı biliniyor. Ziraat Bankası tarafından da 2013 model Renault araç 97 bin liraya satılıyor!

Bankalar, başvurular üzerinden ihtiyaç sahiplerine kredi vermektedir. Verilen bu kredilerin tutarı ise oldukça değişken. Küçük miktarlar da pek detaylı protokoller olmasa da yüksek tutarlı kredilerde protokoller oldukça kalabalık. Yüksek tutarlar üzerinden herhangi bir krediye başvuru yapıldığında teminat istenmektedir.

Banka tarafından talep edilen teminat değişkendir. Ev veya araç teminatı yapılabilir. Banka aldığı bu teminat ile vereceği krediyi garantiye almaktadır. kredi sahibinin anlaşmaya sadık kalmaması, düzenli olarak kredilerini ödememesi ve buna benzer durumlarda banka teminata el koyabilmektedir.

Ziraat Bankasından Renault Fleuence Araç 97 bin lira!

Ziraat Bankası, araç ilanlarında dikkat çeken bir model bulunuyor. 2013 model Renault Fluence serili araç. 97 bin lirayla açık arttırmada olan araca sizlerde teklif vererek, satın alabilirsiniz. İşte araçla ilgili tüm detaylar.

407-g.jpeg

2013 Renault Fleance Joj 1.5 DCI Manuel model olan aracın yakıt türü dizel. Şanzıman türüne bakıldığında ise Manuel olduğu görülüyor.

407-o.jpeg

Aracın kilometresi ise 241000 olarak kayıtlara geçmiş. Kasa tipi Sedan olan araç geniş konfor sağlıyor.

407-h.jpeg

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde olan aracın motor gücü ise 85 – 1600 cc olarak kayıtlara geçmiş.

407-c.jpeg

Hali hazıra Ziraat Bankası, araç satış ilanları arasında olan arabanın minimum artışı 500 TL. Teminat bedeline bakıldığında ise 5.820 TL.

407-b.jpeg​​​​​​​

İlandaki araçla ilgili olarak daha fazla bilgi almak ve açık arttırmaya katılabilmek için şu adrese ‘’ https://e-aracsatis.ziraatbank.com.tr/carInfo.intengo?carId=407&cid=8166731 ‘’ gidebilirsiniz.

Bankalardan Uygun Fiyatlı Araç

Bankalardan uygun fiyatlı araç alabilmek günümüzde oldukça mümkündür. Bilindiği üzere günümüzde satılan araç fiyatları son derece cep yakmaktadır. Birçok insan araç satın alabilmek için zamanı ertelemektedir. Ancak bankalar sayesinde uygun fiyatlı ihtiyaçlarınız doğrultusunda araçlara sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası diğer kamu ve özel bankaların paylaştığı gayrimenkul ve araç ilanlarına göz atabilir, ihtiyaçlarınıza göre bir araba satın alabilirsiniz. Bankalar tarafından satılan araçlar ve gayrimenkuller piyasa değerlerinin biraz daha altında olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

İlgili Haberler