Ziraat Bankası 250 TL Veriyor! Başvurarak Paranızı Hemen Alın!

Ziraat Bankası 250 TL Veriyor! Başvurarak Paranızı Hemen Alın!

Ziraat Bankası anlaşmalı olduğu bazı kurum veya markalar ile müşterisi olanlara ayrıcalık yolları sunuyor. Bu bağlamda Ziraat Bankkart sahibi olan banka müşterilerine 250 TL’lik peşin para verilecek. İşte detaylar…

Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası müşterilerine birçok ayrıcalıklı işlem sunmaya devam ediyor. Birçok firma ve marka ile anlaşmalı olan Ziraat Bankası, bu sayede müşterilerinin daha konforlu ve daha uygun işlemler yapmasına yardımcı oluyor. Bu bağamda Ziraat Bankası ile Tatilsepeti arasındaki anlaşmaya göre Bankkart sahibi kişilere 250 TL’lik ödeme yapılıyor. Nasıl mı?

ziraat-bankasi-bankkart-tatil-sepeti-kampanyasi2.jpg

Bankkart sahibi Ziraat Bankası müşterilerinin faydalanabileceği bu kampanyanın bitiş tarihi 31 Ağustos 2021 olarak duyurulmuştu. Bu süre içerisinde Tatilsepeti’nden alışveriş yapan vatandaşlara 250 TL’lik ödeme yapılıyor. Bu TL Bankkart lira olarak ödenmekle birlikte kampanyanın detayları ise şöyle;

Kampanyanın Detayları Şöyle;

  • Ziraat Bankası Bankkart’a özel olarak tek seferlik 250 TL Bankkart lira verecek.
  • Tatilsepeti’nden 4.500 TL veya üzeri tek seferde yapılan alışverişlerde Bankkart’a özel 250 TL verilecek.
  • Taksitli işlemler olması halinde ise bu kampanyadan 4 ay erteleme fırsatı olarak da yararlanabilmek mümkün.
  • Banka kartı ya da kredi kartı fark etmeksizin; 3 Mart 2021 ile 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Tatilsepeti’nden tek seferde yapılacak olan 4500 TL ve üzeri peşin alışverişlerde 250 TL Bankkart lira verilecek.
  • 250 TL yerine 4 ay erteleme fırsatı da yine bu kampanyanın içerisinde olacak. Buna göre yine aynı tarihler arasında 4500 TL ve üzeri taksitli işlemlerde Tatilsepeti alışverişinde 4 ay erteleme şansı sunuluyor.
  • Bu 250 TL’lik bankkart lira tek dönemde kazanılabilecek olmakla birlikte müşteriler dönemlik en fazla bu kadar kazanabiliyorlar.
  • Bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar Tatilsepeti’nin yurt içi otel, tur, Kıbrıs ve gemi rezervasyonlarını yaptırarak 250 TL Bankkart lira kazanabilir. Bu kampanyaya uçak biletleri dahil değildir.

Başvuru Nasıl ve Nereden Yapılıyor?

ziraat-external-3e4d3a4f.jpeg

  • Ziraat Bankası’nın bu kampanyasından faydalanmak için başvurularınızı mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz. Bunun yanında www.bankkart.com adresinden başvuru yapabilir veya SMS ile yine kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Bu kampanyaya SMS ile başvurmak isteyenler; TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye mesaj gönderebilirler. Bu SMS’ler ücretsiz olup kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.
  • Kampanyanın yapılabilmesi için önemli diğer detay ise ödeme işlemleridir. Ödeme işlemlerinin Bankkart özellikli POS – SanalPOS cihazları ile yapılması şarttır.