Ziraat Bankası bünyesinde verilecek olan 30.000 TL’lik faizsiz kredinin detayları belli oldu

Ziraat Bankası bünyesinde verilecek olan 30.000 TL’lik faizsiz kredinin detayları belli oldu

Ziraat Bankası bünyesinde verilecek olan faizsiz şekilde 30 bin TL'lik kredinin ayrıntıları belli oldu. Vatandaşın yüzünü güldüren haber geldi. 1 aylık, 2 aylık ve 3 aylık ertelemeli krediler verilecek.

Ziraat Bankası bünyesinde faizsiz kredi kampanyası duyurusu geldi banka yapmış olduğu duyuruda 30 bin TL’ye kadar varan faizsiz destek kredileri vereceğini bildirdi. Ikinci bir güzel haber ise hem kendi Bankasından hem de Katılım Bankası olan Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla da vatandaşlara faizsiz kredi verileceği açıklandı. Aktif olarak çalışan vatandaşlara, emekli olan vatandaşlara ve esnaf olan vatandaşlara verilecek olan bu kredi tamamen destek kredisi amaçlı olup bununla beraber 36 ay vade imkanı da sağlanacak. Kredilerim faizsiz şekilde kullanabilmek için ise Ziraat Bankası aracılığı ile işlem yapacak olan vatandaşlar en çok 12 ay vadeli şekilde kredi kullanma hakkına sahipler. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası şubelerinden ya da Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden de kredi ile alakalı detaylı bilgiler alabilecekler ve başvuru yapabilecekler.

screenshot-3.png

Ziraat Bankası faizsiz şekilde kredi imkânına açıkladıktan sonra ise hemen başvurular başlamış durumda. Başvuru yapacağınız ekran açıldıktan sonra internet sitesi aracılığıyla başvuru yapan vatandaşlar kolay şekilde ve aynı gün içerisinde kredi kullanma imkânına sahipler. Ziraat Bankası bünyesinde 30 bin TL’ye kadar verilecek olan ve aynı zamanda faizsiz olan kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşlar da belli kredi şartlarına uygun olması durumunda banka tarafından onay alacaklar. Bununla birlikte internet sitesi üzerinden başvuru yapamıyorum vatandaşlar en yakın Ziraat şubesine ulaşarak Buradan da 12 ay vadeli ve faizsiz bir şekilde kredi kullanma hakkına sahip olacaklar.

Aynı cam Ziraat Bankası faizsiz kredi avantajından yararlanmak isteyen vatandaşlar daha önceden de bu banka üzerinden kredi kullanmış olması gerekmektedir.

5e676b590f254426acd23b27.jpg​​​​​​​

Ziraat Katılım Bankası bünyesinde verilecek olan faizsiz kredi

Katılım Bankası şeklinde vatandaşlara hizmet veren Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla da faizsiz bir şekilde vatandaşlar ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkânına sahiptirler. Ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlardan bankaların belirlemiş olduğu kurallara ve koşullara uygun olması halinde banka üzerinden İslami usullere uygun şekilde helal Kredi alabilme şansına sahiptirler. Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla alacağınız bu faizsiz ihtiyaç kredisi için ise başvurularınızı yapmak için sizlere en yakın Ziraat Bankası şubelerine ulaşarak kimlik Bilgilerinizi ve gelir belgenizle birlikte başvurunuzu yapabilme şansına sahipsiniz.