Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları Güncellendi! 50.000 TL'ye ne kadar faiz veriyor ?

Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları Güncellendi! 50.000 TL'ye ne kadar faiz veriyor ?

Ziraat Bankası 50.000 liraya ne kadar faiz veriyor? Ziraat Bankası mevduat faiz oranları nedir? Ziraat Bankası mevduat faiz oranları ve başvuru aşamaları nelerdir? Ziraat Bankası üzerinden mevduat açacak olan kişiler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere ne kadar para kazanacağınızdan bahsedeceğiz.

Ziraat bankası kamu bankası olmasından dolayı, para yatırıp, mevduat kazanmak isteyenler güvenilir banka olan bu bankadan işlem yapmak istemektedirler. Bilindiği gibi, bankalara günlük, aylık veya yıllık olarak yatırım yaptığınız paralarda mevduat faizi ile para kazanırsınız. Ziraat Bankası’da bu şekilde müşterilerine uygun faizlerle işlem yaptırmaktadır. Bankanın birden fazla mevduat faiz kampanyalarına katılarak, sizlerde Ziraat Bankası mevduat faizi hesabı oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Mevduat Faizi

Ziraat Bankası üzerinden mevduat faizi ile birlikte, işlem yapacak kişiler, en çok yatırılan para miktarı olan 50 bin TL’de ne kadar para kazanacaklarını merak etmektedirler. Aşağıdaki tabloda 32 günlük mevduat yatırımı yaptığınız zaman kaç para kazanacağınızı gösteriyoruz.

screenshot-8.png

Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacaksanız, ilk olarak bankanın resmi internet sitesinden veya bankanın müşteri hizmetleri numarasından güncel faizleri öğrenmeniz gerekiyor. Günlük, haftalık olarak bu mevduat faizleri değişiklik göstermektedir. Özellikle yüksek limitli mevduat yatırımları yapacak olan kişiler, özel faiz oranları için banka şubeleri ile görüşmeleri gerekiyor. Özel müşterilere genel müdürlük onayında özel faiz oranları verilmektedir.

Detaylı bilgi için : www.ziraatbankasi.com.tr