Ziraat Bankası’ndan acil nakit kredisi 5.000 TL anında veriliyor

Ziraat Bankası’ndan acil nakit kredisi 5.000 TL anında veriliyor

Acil nakit ihtiyacına sahip olan kişilere öze 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatları sunuluyor. Ziraat Bankası yaptığı yeni kredi kampanyasıyla birlikte kredi alma süreçlerini hızlandırmış oldu. Tüm detayları, merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası’ndan acil nakit kredisi 5.000 liraya kadar verilecek. Acil paraya ihtiyacı olan kişiler için düzenlenen bu kampanyayla birlikte kredi alma süreler hızlandı. Banka şartlarına uygun olan müşteriler, Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıklarında gün içerisinde anlık olarak 5.000 TL hesaplarına alabilirler.

118713109-dd197e41-1cc6-4e36-af04-4dec5e571968.jpg

İhtiyaç kredisi kapsamı içerisinde verilen bu kredi bireysele yönelikte. Bankanın mevcut müşterileriyle birlikte kredi kampanyasında mobil uygulama üzerinden de yararlanabilmenin mümkün olduğunu söylemekte fayda var. Bunlara alternatif olarak bankanın diğer başvuru kanalları üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan 5.000 liralık anında kredi

Acil nakit ihtiyacını en hızlı şekilde karşılamak için Ziraat Bankası 5.000 TL hızlı kredi başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın internet sitesi üzerinden işlemleri tamamlayabilirsiniz. Bireyse kredi işlemleri üzerinden yapılan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

T.C kimlik numarası, kredi tutarı, kredi vadesi, cep telefon numarası ve aylık gelir bilgisi gibi detayların doldurulması gerekmektedir. krediye uygulanacak olan faiz oranı sistem tarafından otomatik olarak belirlenmekte. Form doldurularak gönderilmesinden sonra onay verilen yurttaşlar ilk 3 ay ertelemeli olarak 36 aya varan vadeyle kredilerini kullanabilecek.

lira67-2agx-cover.jpg​​​​​​​

Hızlı Kredi Detayları Neler?​​​​​​​

Kredi başvurularını şubeye gitmeden doğrudan internet bankacılığı üzerinden yapmak isterseniz, Ziraat Bankası mobil bankacılık uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Başvurunun yapılmasından sonra onay gelmesi halinde bu kişiler kredilerini hemen hesapların alabilecek. Ziraat Bankası 5.000 TL hızlı kredi faiz oranı 1.55 civarlarında olup banka müşterisi olan kişilerle birlikte özel fırsat olarak sunulmakta.

Müşteriler başvuru işlemlerini şube üzerinden yapmak istemeleri durumunda yanlarına sadece kimlik belgelerini almaları yeterli olacaktır. Buna benzer kampanyalarda haberdar olmak ve kredi detaylarını öğrenmek için Ziraat Bankası sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.