Ziraat Bankasından müjde gibi haber araba almak isteyenlere özel kredi veriyor

Ziraat Bankasından müjde gibi haber araba almak isteyenlere özel kredi veriyor

Araba hayaliyle günlerini geçiren birçok insan bulunuyor. Yeni bir araba almak ve yaşam konforlarını yükseltmek isteyenlere Ziraat Bankası’ndan haber var. Banka araba satın almak isteyenlere özel kredi veriyor. İşte tüm detaylar.

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre, araba sahibi olmak isteyenler bu haberi kaçırmasın. Türkiye’nin en büyük ve en köklü kamu bankası olan Ziraat Bankası, eşsiz bir kredi kampanyasını sunuyor. Banka tarafından açıklanan bilgilere göre, 0 ve en fazla 5 yaşında olan araçlara özel ve uygun faiz oranlı kredi verilmekte.

Bu kapsam çerçevesinde Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen açıklamada şunlar söylendi: “İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 48 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı Taşıt Kredimizden faydalanın.”

Ziraat Bankası tarafından verilen taşıt kredisi yurttaşlara duyuruldu. Banka, 0 km ve en fazla 5 yaşındaki arabalara özel olarak 48 aya kadar vade fırsatlı imkan sağlıyor.

Kredi özellikleri neler?

  • Ziraat Bankası tarafından gelen açıklamalara göre, kredi özellikleri şu şekilde:
  • 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir.
  • 48 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.
  • Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabilir.
  • Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir.
  • Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini sunmaktadır.

100 Bin Liralık Kredi Çekenler Ne Kadar Ödeme Yapar?

Ziraat Bankası aylık olarak ortalam yüzde 1,59 oranında faiz ile kredi vermekte. Bankadan 100 bin lira çeken müşteriler aylık ortalama olarak 3.199,45 TL ödeme yapması gerektiği ifade ediliyor.

Haberay.com.tr