250 bin liralık ev 67 bin lira: Ziraat Bankası satıyor!

250 bin liralık ev 67 bin lira: Ziraat Bankası satıyor!

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak eklenen ev, oldukça dikkat çekti. İşte tüm detaylar.

Ziraat Bankası Gayrimenkul ilanlarıyla uygun fiyatlarla ev alabilmeyi mümkün kılıyor. Son olarak eklenen evin özellikleri ve fiyatı oldukça dikkat çekti. Bilindiği üzere günümüzde bankalar çeşitli kredi tutarlarını verebilmek için teminat isteyebilmektedir.

Kredi başvuru sahibinin göstereceği teminatta genellikle taşıt veya gayrimenkul oluyor. Kredi verilmesinin ardından kredi sahibi taksitleri düzenli ödemezse, banka teminat gösterilen yapıya el koyarak satışa çıkarabiliyor.

Bu Fiyata Ev Kaçmaz

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanlarıyla oldukça dikkat çekerken, son olarak verdiği ilan ev arayanları oldukça sevindirdi. Banka, oldukça uygun fiyatlı olarak evi satışa çıkartmış durumda. İşte Ziraat Bankası uygun fiyatlı ev;

Apartman dairesinde bulunan ev 65 metrekareye sahip. 220 parsel, 67 ada verileri de site detaylarında paylaşılmış. Evin ısınma tipi ise kombi.

23066-b.jpeg

Hali hazırda içinde oturan işgalci bulunuyorken evin krediye uygunluğu ise oldukça dikkat çekiyor. Yani nakit eksiğiniz varsa doğrudan kredi çekerek evi satı alabilirsiniz.

23066-c.jpeg​​​​​​​

Binanın önemli diğer avantajı ise oldukça genç olması. Bina, 2012 yılında yapılmış yani 9 yıllık. İkinci el olarak satılmasının yanı sıra banka, 4.050 TL teminat bedelini talep etmekte.

23066-a.jpeg​​​​​​​

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan ev 67.500 TL ile satışa çıkartılmış durumda. Açık arttırmayla satılacak olan eve sizlerde teklif verebilirsiniz. Bankanın belirttiği minimum artış bedeli ise 1.000 TL olarak kayıtlara geçmiş durumda. Söz konusu ilan hakkında daha fazla bilgi almak ve detayları öğrenmek için bu adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=23066&cid=391166 ‘’ gidebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ev

Uygun fiyatlı ev satın alabilmek son dönemlerde oldukça zor. Pandemiyle birlikte konut fiyatlarına oldukça yüksek düzeyde zam yapıldı. Bundan kaynaklı olarak ev satın almak veya yatırım yapmak isteyenler oldukça zorlanıyor.

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları başta olmak üzere diğer bankaların da oluşturduğu ilanlarla ev satın alabilmeniz mümkün. Farkı fiyat seçenekleriyle bankalar oldukça uygun ev satımını gerçekleştiriyor. Sizlerde Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası gibi bankaların sitelerine ziyaret edebilirsiniz.