Emeklilere müjde gibi haber 5.200 TL’ye kadar ödeme şansı

Emeklilere müjde gibi haber 5.200 TL’ye kadar ödeme şansı

Milyonlarca emekli yurttaş promosyon haberlerini oldukça yakından takip ediyor. Gelen son bilgilere göre, TEB’ten görülmemiş bir kampanya geldi. TEB tarafından yapılan açıklamaya göre, tam tamına 5.200 liraya kadar ödeme alma şansı.

TÜİK tarafından gerçekleştirilen Tüketici Fiyat Endeksi rakamlarına göre hesaplanan ve ek zamdan yararlanmayan emekli maaşları için resmen harekete geçen bankalar, eşsiz kampanyalara imza atıyor. Söz konusu kampanyalar sayesinde emekliler görülmemiş avantajlara erişiyor.

TEB 5200 TL VERİYOR

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) ek zamdan yararlanamayan vatandaşlar için müjdeyi verdi. Banka emekliye 5 bin 200 lira verme kararını web sitesinden duyurdu.

TEB'DEN YAPILAN DUYURU ŞÖYLE:

"Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 2.750 TL’ye varan promosyon kazanıyor. "

Duyuruda, "Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2.500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor" dendi. Kaynak: Büyük Müjde Resmen duyuruldu! Emeklilere ek 5 bin 250 lira ödeme yapılacak!