Emeklilere müjde gibi haber tek seferlik 1.550 lira verilecek

Emeklilere müjde gibi haber tek seferlik 1.550 lira verilecek

Emekli yurttaşlara müjde gibi haber geldi. Tek seferlik 1.550 liraya kadar ödeme verilecek.

Emeklilere özel son dakika haber geldi ve yeni duyuru yapıldı. Emekli kişiler hesaplarını 1.550 liraya kadar nakit ödemesi yatacak. Kamu ve özel bankalar üstünden almış oldukları emekli maaşlarıyla birlikte ödemelerini doğrudan ve rahat bir şekilde alabilecek.

Emekli maaşınızı aldığınız bankanın resmi web adresi üzerinden hızlı bir biçimde müracatınızı web üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Bunlar için de emekli maaş hesabınız üstünden bir internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir.

haber-ay-kopyasi-15.png

Hangi bankadan emekli maaşını alıyorsanız o banka üstünden de 1.550 liraya kadar nakit avans limitine müraacat yapabiliyorsunuz. Alacağınız 1.550 lirayı emekli maaşınızı almış olduğunu hesap üstünden artı para olacak yansıyacak. 1.550 lirayı kullanmadığınız dönemlerde ise herhangi bir faiz ödemesi gibi bir durum söz konusu değil.

haber-ay-kopyasi-13.png

Nakit avans müracatı yaptığınız durumlarda zaman zaman hesabınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Bankal​​​​​​​ar müraacat yaparken, emeklilere 5 dakika içerisine sonuç vererek hızlıca hesaplarına yatırmaktadır. Sizlerde kullandığınız internet bankacılığı üzerinden şifrenizi girerek onay alıp almadığınıza anında bakabilirsiniz.

Emeklilere Yardım Tam Gaz Devam Ediyor

Emeklilere yardımlar ise devam ediyor. Milyonlarca emeklinin gözleri gelecek yeni destek paketlerinde. Bankalardan emekli olan kişilerin müşteri kredileri, kredi kartı ve emekli promosyon kampanyaları doğrudan devam ettiriliyor. Emekli maaş aldınız banka üstünden de 200.000 liraya kadar emekli kredisi kullanabilmeniz mümkün.

haber-ay-kopyasi-14.png​​​​​​​

Günümüzde genellikle ihtiyaç kredilerinde bankalar 36 vadeyle işlem yapmakta. Kredi kullanmak isteyen kişiler belirli koşulları karşılayabilmesi durumunda anında kredi alabilir. Bunların yanı sıra alınan krediler 3 ay ertelemeli olarak ödenmekte.