Erdoğan’ın Uyuya Kaldığı Videoya Fatih Portakal’dan Şok Eden Yorum!

Erdoğan’ın Uyuya Kaldığı Videoya Fatih Portakal’dan Şok Eden Yorum!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son olarak yayınlanan videosu gündem olmaya devam ediyor. Erdoğan’ın videoda uyu kalması akıllara bir rahatsızlığı mı var sorusunu getirirken; bu videoya Fatih Portakal’dan olay bir yorum geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşurken uyuya kaldığı videosu yayınlandığından beridir, konuşulmaya devam ediyor. Gazeteci Fatih Portakal’da bu video hakkında yorumda bulunurken; buna dair fikirlerini sosyal medya hesabından paylaştı. Fatih Portakal Erdoğan’ın uyuya kalmasında tıbbi bir sorun olabileceğini düşündüğü söylerken; şu paylaşımda bulundu;

“Herkes görüntünün nasıl yayınlandığını yazıp çiziyor veya konuşuyor. Ben ilk izlediğimde “bu sadece yorgunluk olamaz” dedikten sonra bir insanın konuşurken nasıl uyuya kalabileceğini soran Portakal; “tıbbi bir sorun mu var?” sorusuyla paylaşımını noktaladı.

Videoda Neler Olmuştu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yoluyla konuşma yapmıştı. Servis edilen bu videoda Erdoğan’ın 3 kez kelimeleri yavaşlatarak söylediği dikkatlerden kaçmadı. Yine videonun 8. dakikasının 31. saniyesinde Erdoğan’ın uyuya kaldığı ve aniden kendini toparlamaya çalıştığı gözlerden kaçmadı.

108381.jpg

13 dakikalık videonun birçok yerinde kelimeleri yavaşlatarak konuşan Erdoğan’ın bu videosuna dair çok sayıda yorum ve görüş bildirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın rahatsızlığı olabileceği dahi ihtimaller arasında tutulurken; yayınlanan video ülkede gündem olmaya devam ediyor.