Ford 2022 Model Fiyatlarını Açıkladı! Peki 2022 Model Focus Fiyatları Ne kadar oldu ?

Ford 2022 Model Fiyatlarını Açıkladı! Peki 2022 Model Focus Fiyatları Ne kadar oldu ?

Gözler otomobil firmalarınıon 2022 model araç ve fiyatlarına çevrildi, hangi marka araç fiyatlarını güncelledi ? İşte 2022 Model Güncel Ford focus fiyatları ve çıkış tarihi.

Ford otomobillerinde yapılan indirim gözler önüne serilmişti. Araç fiyatlarındaki değişim ile birlikte otomobil satın almak isteyenler sıraya girdi. Sıfır otomobillerde ciddi oranda indirim yapıldı. Şimdi ise 2022 model Ford Focus' un gündeme geldiğini görüyoruz.

Ülkemizde satışa sunulacak otomobile dair bilinmeyenler ortaya çıktı. Peki ford Focus' un yeni modeli kaç TL'ye satılacak. Ortaya atılan iddialar şok etkisi yarattı.

Fiyatlar İyice Artmıştı

Ford da dahil olmak üzere pek çok otomobil şirketinin geçtiğimiz bu yıldan bu yana fiyatlara zam yaptığı görülüyor. Hal böyle olunca otomobil satın almak iyice zorlaştı.Çip krizi ve pandemi gibi çeşitli etkenlerin yanı sıra döviz kurunun artması ile 200 bin TL altına otomobil almak imkansız hale geldi.

2022 Ford Focus kaça satılacak?

2022 model otomobil için istenilen fiyat 500 bin TL olacağı tahmin ediliyor. Dolasıyla fiyat listesinin bir süre daha konuşulacağını belirtelim. Eylül ayında satışa sunulacak olan 2022 Ford Focus için otomobil tutkunları heyecanla beklemeye başladı.