HYUNDAİ CASPER SADECE 12 BİN DOLAR FİYAT İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARDI !

HYUNDAİ CASPER SADECE 12 BİN DOLAR FİYAT İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARDI !

Fiyatı merakla beklenen hyundai'ın casper marka aracının yurtdışı fiyatı sonunda belli oldu. İşte size aracın fiyatı ve özellikleri hakkında tüm merak edilenler haberin devamı...

Hyundai casper sadece 3595 mm uzunluğa 1595 mm genişliğe 1575 mm yüksekliğe 2400 aks mesafesine sahip. Bu özellikleri ile Güney Koredeki en küçük crossover araç olacak. Casperin arka koltukları ön koltukları ile birlikte tam katlama özelliğine sahip, Bununla birlikte arka koltuklar 39 dereceye kadar geri yatmakta. Yine arka koltukların 180 mm ye kadar ileri ve geri kaydırılabiliyor olması da aracın pratikliğini arttırıyor. Arka koltukların tamamı öne kaydırıldığında 301 litre bagaj hacmine sahip olacak araç tüm koltuklar yatırıldığında 2059 mm uzunluğuna sahip nesnelerin sığabileceği bir alan halini alıyor. her ne kadar modelinin en küçüklerinden gözükse de kullanıcıyı tatmin edecek gibi duruyor.

hyundai-casper-interior-revealed-mini-suv-gets-adas-seven-airbags-flat-folding-driver-seat.jpg

8 İnçlik dokunmatik ekrana sahip ekran ile 4.2 inç ıcd gösterge ekranı ve konsolda çokca fonksiyonel düğmelere sahip. Aracın multimedya sistemi Apple carplay ve akıllı telefon yansıtma özelliklerini içinde barındırıyor. Toplam 7 hava yastığı bulunan araç 6 hoparlörü ses sistemine klima sunraoof hava fitresi led aydınlatma sune deri döşeme elektrikli yan aynalar gibi çokça özelliği içinde barındırıyor.

hyundai-casper-4.jpg

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

İki farklı motor seçeneği ile piyasaya çıkacak araç 76 beygir 1.0 litre ve 100 beygir 1.0 litrüst sırada yer alacak. Her iki motorda da 4 ileri otomatik şanzıman olacak. Ayrıca hyundai casper aracın elektrikli modelide çıkarılması planlanıyor.

Türkiye satış fiyatının ne kadar olacağı merakla beklenen araç şimdiden birçok araç almayı bekleyen kişinin radarında..