İş Bankası 50.000 TL Krediye 5000 TL faiz alacak

İş Bankası 50.000 TL Krediye 5000 TL faiz alacak

Türkiye'nin özel bankalar arasında en fazla kredi sağlayan bankalardan bir tanesi olarak İş Bankası gösterilmektedir.

İş Bankası Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulduğu tarihten bu yana neredeyse bulunmaktadır. Birçok vatandaşımız da gerek esnafa gerek memura gerek ise Asgari ücretli çalışana birçok noktada imkan sağlamaktadır. gerek kredi kartları noktasında olsun gerek kredileri noktasında olsun birçok farklı seçenekte birlikte müşterilere vatandaşlara hizmet etmeyi kendisine Gaye edinmiş bir bankamızdır.

İş Bankası genel olarak son zamanlarda tüm bankaların düşük faizli olarak sunmakta olduğu birtakım krediler ile rekabet edebilmek adına oluşacağı bir kampanya ile ortaya çıkarmış olduğu görülüyor. Birçok banka kredi faiz oranlarını belirterek masraf adı altında tahsilat yapmak suretiyle müşterileri bir noktada aldatma yöntemine gitmektedir. İş Bankası direkt olarak kaç lira kredi vereceğini ve kaç lira faiz olacağını net bir şekilde belirtmiş ilk banka olma özelliğindedir.

50.000 TL'ye 5000 TL faiz

İş Bankası tarafından yapılmış olan kampanya çerçevesinde 50.000 TL kredi kullanmış olan vatandaşlardan sadece 5000 TL faiz alınacak ve bunun yanı sıra herhangi bir şekilde masraf adı altında hiçbir tahsilat yapılmayacak. Yani böylece 50.000 TL kredi almış bir vatandaş 55000 TL ödeme yaparak borcunu bitirmiş olacak. Bu son zamanlarda yapılmış olan en büyük kampanyalar arasında gösterilmektedir. Yarın olarak diğer bankalarda 50.000 TL bir kredi almanız durumunda en düşük ihtimalle 80.000 TL veya 120 bin TL'ye kadar ödeme yapma ihtimali bulunmaktadır. Böylece 55000 TL gibi bir geri ödeme İş Bankası tarafından oldukça büyük bir imkan ve fırsat sonra kurulmuştur.

İş Bankası çalışanları bile bu krediyi istiyor

İş Bankası çalışanları bile bu krediyi almak için neredeyse başvuru yarışa girmiş durumdalar. Şimdiye kadar yapılmış olan tüm kampanyalar değerlendirmeye alındığında bunun gibi bir kampanyanın Şu an için gözükmediği açık bir şekilde anlaşılmaktadır. Diğer bankalarda çalışanlar dahi olmak üzere tüm müşteriler ve vatandaşlar İş Bankası'nın böyle bir kampanyasının oldukça büyük bir imkan olduğunu ve fırsatın bir daha gelmeye bileceğini fırsatın bir an önce vatandaşlar tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyorlar. Ayrıca oldukça yüksek sayıda bir vatandaş sayısına bu Kredi imkanı sağlanacak yaklaşık olarak 5000 ile 10000 kişi arasında bu tarz cazip kampanyalar verilmekteydi. Fakat İş Bankası bu cazip Kampanyayı tam 50000 kişiye sunmaya hazırlanıyor.

1200x627-is-bankasi-musteri-hizmetleri-numarasi-kac-is-bankasi-iletisim-bilgileri-1553774171983.jpg

Krediye al 3 ay sonra öde

Kredi için cazip fırsatlar ve kampanyalar bitmiş değil bu kredinin bir başka imkanı da krediyi alır almaz ödeme yapmanızı gerek bulunmaması. Yani bugün kredi almış olan bir vatandaş bugün ödeme yapmayacak. Bir ay sonra ödeme yapmayacak 2 ay sonra ödeme yapmayacak tam 3 ay sonra bu konu ile ilgili ödeme yapmaya başlamış olacak. Kampanya bu noktada oldukça büyük bir Cazibe fırsat sunmuş oluyor. Kredinin vade sayısı da gene 36 ay şeklinde İhtiyaç kredisinde olduğu gibi maksimum seviyede ki ve taksitlendirme ile yapılmış durumda bildiği üzere diğer bankalar da bu tarz kampanyalar 12 aylık bir şekilde sunmakta ve vatandaşlar büyük ödeme imkanı muhtemelen gerçekleştirilememektedir. İş Bankası 55 bin TL'lik ödemeyi 36 takside bilerek hem düşük faizli bir şekilde Kredi vermekte al ya da ödeme imkanı olup da cazip kılmaktadır.