İzleyicinin büyük beğenisini alan 4 dizi final yapıyor

İzleyicinin büyük beğenisini alan 4 dizi final yapıyor

Yeni sezon ile birlikte beklentilere cevap veremeyen 4 dizi final yapmaya hazırlanıyor. Henüz yapımcılardan konu hakkında bilgi gelmese de 4 dizinin fişinin çekildiği yönünde bilgiler geliyor.

Dizileri keyifle izleyen izleyiciler final yapacak diziler hakkında bilgi almak için internet sitelerine akın etti. Evlilik hakkında her şey, bir zamanlar Çukurova, Aşk Mantık İntikam ve Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı final yapacağı konuşulan bilgiler arasında yer aldı.

Final yapacağı gündeme düşen dizilerde yapımcılardan halen bir açıklama gelmedi. Açıklama geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Reyting düşmesi sonucu final yapılacağı belirtilen dizileri sizlerle paylaşıyoruz;

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

Dizinin önemli karakterlerinin bir bir diziden ayrılmasıyla birlikte final söylentileri hızlandı.

Geçtiğimiz sezondan bu yana Murat Ünalmış, Hande Soral, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu gibi isimler Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda etmişti. Yeni oyuncuların da katılmasıyla birlikte bir sezon daha gidebileceği düşünülen Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali değil final yapacak.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY

Büyük umutlarla yeni sezona başlayan Fox TV, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın başrollerini paylaştığı Baba dizisinin yayın gününü Salı akşamına alınması, reytinglerde ilk beşte yer alamayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin de Mart ayında final yapacağı iddialarını gündeme taşıdı. Final iddiaları magazin kulislerinde konuşulurken yapımdan herhangi bir açıklama gelmedi.

AŞK MANTIK İNTİKAM

Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan "Aşk Mantık İntikam" dizisi final yapıyor.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI

Dizinin iki önemli başrol oyuncusundan biri, yani Engin Altan Düzyatan diziden ayrıldı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi geçtiğimiz yıl beklediği reyting oranlarını yakalayamadı. Dizinin yapımcıları şimdiye kadar herhangi bir resmi açıklamada bulunmasa da beklenen başarının sağlanamadığını açıkça ortada. Yüksek maliyete karşılık düşük reyting nedeniyle dizinin sezon sonunda final yapması bekleniyor.