Merkezi konumda 2+1 lüks daire Ziraat Bankası'nda 126 bin lira

Merkezi konumda 2+1 lüks daire Ziraat Bankası'nda 126 bin lira

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, gayrimenkul ilanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Banka tarafından paylaşılan son bilgilere göre, 2+1 daire tam 126 bin liraya satılacak.

Son dönemlerde gayrimenkul fiyatlarına gelen büyük zamlar sonrasında birçok yurttaş uygun fiyatlı daire araştırmasına girmiş durumda. En uygun fiyatlı dairelere bakıldığında ise Ziraat Bankası gibi köklü kamu bankaları fırsat sağlıyor. Bankanın elinde bulunan hacizli daireler uygun fiyatlarla, sahibinin huzuruna çıkıyor.

2+1 Lüks Daire Bu Fırsat Kaçmaz

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan 2+1 daire uygun fiyatıyla yeni sahibini arıyor. Banka tarafından paylaşılan bilgiler ise şu şekilde:

Apartman dairesinde bulunan evin 2 odası 1 salonu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 100 metrekareye sahip olmasıyla geniş kullanım alanı sağlıyor.

2.jpg

Evin ısınma tipine bakıldığında ise merkezi olduğu ön plana çıkıyor. Ayrıca hali hazırda kiracı bulunmuyor ve daire boş.

Evin en önemli avantajlarından birisi de krediye uygun olması. Bu durumda Ziraat Bankası’ndan gayrimenkul kredisine başvurabilir ve evi kredi çekerek satın alabilirsiniz.

Daire, apartmanın 6 katında bulunmasının yanı sıra 2017 yılında inşa edilmiş. Yani oldukça genç bir daire ve yatırım amaçlı olarak bile satın alınabilir.

1.jpg

Ziraat Bankası merkezi konumdaki daireye 126 bin lirayla açık arttırmayı başlatmış durumda. Açık arttırmadaki minimum artış ücreti ise 1.000 TL. Ayrıca açık arttırmaya dahil olmak isteyenler bankaya 7.650 TL teminat bedeli ödemek zorunda. Evle ilgili daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için bu adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=19713&cid=21481854‘’ gidebilirsiniz.