Öğretmenler, Bankaya Geç Kalmadan Koşun! Öğretmenlere Dev Kampanya! Bu Fırsat Kaçmamalı!

Öğretmenler, Bankaya Geç Kalmadan Koşun! Öğretmenlere Dev Kampanya! Bu Fırsat Kaçmamalı!

Son zamanlarda öğretmenlerle ilgili verilmekte olan müjdelerin ardı arkası kesilmiyor. Devlet tarafından birçok müjdenin açıklanması ile birlikte öğretmenler oldukça mutlu görünüyor.

Bunun peşisıra Türkiye Finans tarafından öğretmenlere özel olarak verilmiş olan destek kredisi ile birlikte birçok öğretmen ihtiyaçlarını tamamen karşılamış olacak. Böylece uygun cazip olanaklardan oluşan Kredi ile öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılayacağı ve bu şekildeki bir kampanyanın diğer meslek gruplarına da yakın zaman içerisinde sunacağı bilgisi verildi. Devlet tarafından verilmiş olan 3600 ek gösterge müjdesi ve akabinde farklı müjdeler ile birlikte öğretmenlerin son zamanlarda oldukça büyük güzel haberler aldığı görülüyor Türkiye Finans tarafından verilmiş olan Kredi ile birlikte de bu durum perçinlenmiş olacak

Geleceğimizi inşa eden, bizleri hayata hazırlayan en önemli kişiler öğretmenlerimizdir. Bir evde anne baba eğitirken, okulda öğretmen 15-20 bazı yerlerde ise daha fazla öğrencileri hayata hazırlamaktadır. Bankalarımız ise değerli öğretmenlerimiz 24 Kasım’da unutmadı ve onlar için ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Bu ihtiyaç kredisi 3 ay erteleme olacağı ile veriliyor. Mesela bu ay almaya başlamanız durumunda 3 ay sonra ödemeniz başlıyor.

Bu finansman desteği öğretmenlerimize 1,42 ile başlayan kar oranı verilecektir. Öğretmenlerimiz de bu ihtiyaç kredisi istediği yönde rahatça kullanabilecekler. Günümüz şartlarında, artan pahalılık, piyasa durumunun kötü olduğu bir dönemde öğretmenlerimiz bu finansman desteği sayesinde bir ihtiyacına kullanacaktır.

Türkiye Finanstan Öğretmenlerimize Tam Destek

Türkiye finans 2021 senesinde de öğretmenlerimizi unutmayarak açıklama da bulundu. 15 Kasım 2021 tarihi kapsamında başlayarak 30 Kasım 2021 tarihinde bu 3 ay ertelemeli kredi imkânı sona erecektir. Ayrıca Türkiye finans kendi internet sayfasından da kişinin bireysel olarak bu başvuruyu gerçekleştirebileceğini belirtti.

3 ay ertelemeli finansman desteğini 2 farklı yol ile başvuru işlemini yapabilirsiniz. Birinci yol olarak Türkiye Finans'ın kendi resmi internet sayfasından gerçekleştirebileceğiniz gibi kendi şubesine giderek de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay etmemeli bu finansman kaynağını değerli öğretmenlerimiz hepiniz kaçırmadan hemen başvuru işleminizi sizde tamamlayın. Finansman desteği Türkiye Finanstan öğretmenler günü için bu sene en özel hediyemiz olacaktır.