Otomobil alacakların sonunda yüzü güldü! Sıfır faizle araç alma imkanınız artık bulunuyor! Toyota, Kia fiyatlarını güncelledi

Otomobil alacakların sonunda yüzü güldü! Sıfır faizle araç alma imkanınız artık bulunuyor! Toyota, Kia fiyatlarını güncelledi

Otomobil almak isteyenler tarihin en kötü zamanını yaşıyorlar. Sıfır araba almak isteyenler araç temini sağlayamıyorlar.

İkinci el araç almak isteyenler ise oldukça yüksek fiyatlardan dolayı şikayetçiler. Bu durumdan dolayı gerek sıfır almak isteyenler gerek ikinci el araç almak isteyenlerin tamamı büyük bir sıkıntı içerisinde son durumun ne olacağını merakla bekliyorlar. Böylesine kötü bir gidişatının olduğu durumda araç alacak vatandaşlara müjdeli haber geldi.

Toyota ve Kia kampanyası

Toyota ve Kia her ay olduğu gibi bu ayda yeni ve güncel fiyatlarını piyasaya duyurdu. Piyasaya sunmuş olduğu fiyatlar içerisinde oldukça vatandaşları heyecanlandıran bir takım kampanyalar olduğu görülüyor. Kampanyaları içerisinde sıfır faizli bir şekilde araç alma veya uygun faizli bir şekilde araç alma imkanı vatandaşlara sunulmuş. Aynı zamanda oldukça uzun vadeli bir şekilde araç almak isteyen vatandaşlara da birçok imkan sunulmuş.

1.0 motora sahip olan Toyota Yaris marka araçların 75 bin TL'ye kadar 12 ay vadeli bir şekilde sıfır faizli alınması mümkün.

Toyota markasını sıfır faizli bir şekilde bir araç sunarak piyasayı allak bullak etmiş durumda. 75 bin TL'ye gibi önemli miktarı 12 ay vade gibi uzun bir vade ile birlikte vatandaşlara faizsiz bir şekilde sunuyor ve ALJ finansman Anonim Şirketi tarafından vatandaşlara bu faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

Kia bir takım araçlarında 12 ay vadeli bir şekilde 150 bin TL'lik kredi imkanı sunuyor. Sunmuş olduğu kredi faiz oranı ise 0.99 olmasa vatandaşları oldukça heyecanlandırıyor. Kampanya 01 Kasım 2021 ile 30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli bir kampanya olarak sunulmuş durumda. Kampanyalı bir şekilde kredinin kullanılması durumunda Kia tarafından kasko poliçesi yaptıran müşteriler bu kampanyadan faydalanabilecek.

Kampanya Kısıtlı Süre

Kampanyanın bu ay içerisinde tamamlanacağı bilgisi son derece önemli bir bilgi. Bu nedenle araç almak isteyenler bu fırsatı bu ay içerisinde geç kalmadan kullanmaları gerekiyor. Böylece istedikleri araca araç noktasındaki böylesine sıkıntılı bir süreçte sahip olmuş olacaklar. Kampanyanın detayları ilgili bayilerde ve internet sitelerinde açık bir şekilde belirtilmiş.