Otomobil Kullananlara Akaryakıtta Müjde 100 TL Lpg Alımında 30 TL Hediye

Otomobil Kullananlara Akaryakıtta Müjde 100 TL Lpg Alımında 30 TL Hediye

Akaryakıt zamlarını yoğun bir şekilde gelmesi ile birlikte vatandaşlar çeşitli kampanyalara araştırmaya başladılar.

Bu yapılan araştırma neticesinde bir takım kampanyaların oldukça ön plana çıktığı görülüyor. Fiyatların artması ile daha önce uygulamaya sokulmuş olan fakat fazla ilgi görmeyen bir çok kampanya son zamanlarda oldukça büyük ilgi görmeye başladı. Petrol Ofisi tarafından yapılmış olan kampanya ile birlikte oldukça ve yüksek derecede uygun fiyatlarla gaz ve benzin alma fırsatı vatandaşlara tanımış oldu. Kampanyanın detaylarının açıklanması ile birlikte birçok vatandaş direkt olarak Petrol Ofisi'nin yolunu tuttu. Böylece daha uygun koşullarda ve uygun bir kampanya ile birlikte yakıt alma imkanı elde etmiş olundu.

Son dönemlerde dünya üzerinde kriz yaratan petrol zamları tüm ülkeleri etkilediği gibi ülkemizi de etkilemişti. Pompaya yansıyan zamlar vatandaşın canını sıkıyordu. Petrol Ofisi bu konuda önemli bir adım atarak otomobil kullanan vatandaşa yardım etmeye çalışıyor.

Petrol Ofisi Destek Olacak

Pandemi sebebiyle toplu taşıma kullanımını azalan vatandaşlardan otomobil sahipleri bu dönemde otomobillerini daha sık kullanmaya başladılar. Ancak yakın zamanda petrole gelen zamlarla birlikte vatandaşlar zor durumda kalıyor. Gelen zamlarla birlikte alım gücü düşen vatandaşa Petrol Ofisinden güzel bir kampanya geldi. Petrol Ofisinin internet sitesinden yapılan duyuruda 30 Kasım’a kadar yapılan 100 TL LPG alımında 30 TL değerinde Positive Puan hediyesi mevcut.

Katılım ve Detaylar

Petrol Ofisi duyurduğu kampanyası Likit Petrol Gazı yani LPG’yi kapsıyor. Kampanya dahilinde Petrol Ofisinden tek seferde yapılacak üçüncü 100 TL ve üzeri LGP alımı müşterisine 30 TL değerinde Positive Puan verileceği belirtilmiş durumda. Petrol Ofisi Mobil uygulamasına üye olunması gerekiyor. Üye olunduktan sonra Positive Card üyesi istasyonlardan LPG alımı yapmanız gerekiyor.

Kampanyadan yararlanmak için plakanızı kaydetmeniz gerekiyor. Daha sonra marketlerde ödeme noktasında plakanızı doğrulamanız gerekmektedir. Kampanya kayıtlı plakanıza veya Positive Card ile yapılacak üçüncü 100 TL alışverişinden sonra 30 TL değerinde Positive Puan kazanılmış olacak. 1 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olan kampanya sadece LPG alımlarında geçerlidir.