Sıfır gibi 4 yaşındaki daire 100 bin liraya Ziraat Bankası’nda satılıyor

Sıfır gibi 4 yaşındaki daire 100 bin liraya Ziraat Bankası’nda satılıyor

Ziraat Bankası son dönemlerde yeni ev almak isteyen yurttaşların ilk uğradığı alanlardan birisi oldu. Banka son derece uygun fiyatlı olarak ev satışına imza atıyor. Üstelik kredi talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Artan kira fiyatları, enflayon ve zamlar birçok kişinin cebini yakıyor. Yeni bir ev satın almak isteyen yurttaşlar, ekonomilerini biraz rahatlatmak istiyor. Bundan kaynaklı olarak da bankaların güncel dairelerine göz atıyor.

Ziraat Bankası, emlak piyasasına resmen alternatif oluyor. Oldukça uygun fiyatlı evleri satışa çıkartıyor. Evlerin uygun fiyatlı olması, kafınızı karıştırmasın. Son derece kaliteli, yeni ve temiz daireler satışa çıkartılıyor. Şimdi o ilanlardan birini, sizlerle paylaşıyoruz.

2+1 Daire 100 bin lira

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan dairenin 2 odası 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Evin ortalama olarak 89 metrekare olmasıyla birlikte ideal bir genişliğe sahip olduğunu gösteriyor.

27757-d.jpeg

Banka tarafından paylaşılan bilgilere göre, krediye de uygun olan dairenin ısınma tipi de klima. Hali hazırda dairede kiracının olduğunu söylemekte de fayda var.

27757-e.jpeg​​​​​​​

Tabu durumuna bakıldığında kat irtifaklı olan daire 2014 yılında inşa edilmiş. Evin en büyük dezavantajı ise apartmanın bodrum katında yer alması. Bunun dışında herhangi bir dezavantajı olmadığını söylemek mümkün.

27757-f.jpeg​​​​​​​

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan daire açık arttırma usulüyle satışa çıkartıldı. Banka açık arttırma başlangıç fiyatını ise 100 bin lira olarak belirlemiş durumda. Açık arttırmaya dahil olmak isteyen yurttaşlar 6 bin TL teminat ödemek zorunda. Ayrıca açık arttırmada minimum artış ücreti 1.000 TL.

27757-b.png​​​​​​​

Yukarıda sizlerle paylaştığımız daire hakkında daha fazla bilgi almak ve satın almak isterseniz bu adrese ‘’https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=27757&cid=12862150 ‘’ gidebilirsiniz.