Sigortalı çalışanlar hemen başvurabiliyor 100 bin liralık nakit ödemesi

Sigortalı çalışanlar hemen başvurabiliyor 100 bin liralık nakit ödemesi

Sigortalı olarak çalışan yurttaşlara 100 bin liraya kadar nakit ödeme imkanı sağlanıyor. Son kampanyayla birlikte tüm detaylar paylaşıldı. Doğrudan şubeye gitmenize bile gerek yok, telefonla hemen başvuru yapabilirsiniz.

İşyerinizde sigortalı olarak çalışmanız durumunda geniş avantajlar elde etmektesiniz. Bunlarla birlikte 24 ay boyunca 100 bin liraya kadar nakit kredi kullanabilirsiniz. Sigortalı olarak çalışan yurttaşlar için kaçmaz fırsat.

Ülkemizin kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, düşük faiz oranlarının yanı sıra faizsiz nakdi kredi kampanyaları sunmaya devam ediyor. Banka şubelerinden başvuru yapabilir veya dilerseniz sitedeki kredi başvuru formunu doldurarak bu üç kamu bankasından sübvansiyonlu kredi kullanabilirsiniz.

Faizsiz nakdi kredi kullanmak isteyenler, İslami şartlara uygun kredi başvurusunda bulunarak Ziraat Katılım Bankası veya Vakıf Katılım Bankası aracılığıyla helal kredi kullanabilirler.

HESABINIZA YATIRABİLİRSİNİZ

100.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak kişiler 24 ay vade ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Bankalar, kullanacağınız kredi limitlerini sadece 24 ay değil 50.000 TL'ye kadar kullanacaksınız. 36 ay vade ile işlem yapabilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve internet bankacılığını kullanan kişiler banka şubelerine gitmeden hızlıca kredi alabilirler.

Özel bankalar aracılığıyla kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, nüfus cüzdanları ile Garanti Bankası ve İş Bankası şubelerine giderek gelir belgesi olmaksızın 100.000 TL kredi başvurusunda bulunabiliyor. Kimliğiniz ile başvurunuzu yaptıktan hemen sonra banka size hızlı bir şekilde kredi sonucunu verir ve onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatırabilirsiniz.

İş Bankası, kampanyasında özellikle bankasında hesabı olan vatandaşlara İş Bankası İş mobil uygulaması üzerinden internet bankacılığı kredisi vermekte ve ücretsiz işlem yapmaktadır. İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, resmi internet sitesine girerek size en uygun banka kredisi kampanyalarını öğrenebilir ve buradan işlem yapabilirsiniz.